Оптичний модуль FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC

Фото оптоволоконного модуля FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC

Наведіть на картинку для збільшення

337 грн
Доступний
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC - SFP модуль для подключения коммутатора, маршрутизатора или аналогичного сетевого оборудования к оптоволокну. Это подключение позволяет использовать высоко скоростное соединения Gigabit Ethernet 1000Base по технологии WDM. Дальность передачи при этом может достигать до трех километров. Модуль представлен одним портом с SC разъемом. Допустима горячая замена и установка.

Модуль FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC использует длину оптической волны 1310 нм для приема и 1550 нм для передачи. В качества кабеля используется одномодовым оптический 9/125 мкм.


Де купувати FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC?
Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких по-перше є вибір необхідного обладнання, а по-друге, що також важливо, це ціна FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC.
Товари від виробника FoxGate відомі своєю якістю, надійністю і довговічністю. І хоча на перший погляд ви начебто переплачуєте за бренд, насправді ви економите на гарантійному і сервісному обслуговуванні та ремонті. У нашому інтернет-магазині ви можете прочитати відгуки і подивитися відео огляд.
Також в категорії Мережеве, Wi-Fi обладнання є багато й інших цікавих продуктів, їх ви можете побачити в рекомендованих товарах.
Ми доставляємо товар по всій Україні, в будь-яке місто. Купити FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC ви зможете в: Києві, Харкові, Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі та ще в більш ніж у тисячі населених пунктів.

Увага! FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC вже є на складі і ви можете замовити його за ціною на сайті вище! Якщо є питання, дзвоніть нам за тел. (067) 373-46-26 або (050) 370-44-11. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати комплектуючі або аналог, а також оформити замовлення.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • SFP-1SM-1550nm-3SC
  • Модуль SFP-1SM-1550nm-3SC
  • Оптический модуль Foxgate SFP-1SM-1550nm-3SC
  • Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFP-1SM-1550nm-3SC)
  • Одноволоконн й SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC
  • Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, SC SM, TX1550 нм (SFP-1SM-1550nm-3SC)
  • Модуль FOXGATE SFP-1SM-1550nm-3SC ()
Виробник:
Довжина хвиль:
1550 nm
Тип кабелю:
Швидкості передачі даних:
1.25 Гбіт/с
Макс. довжина кабелю:
Порти:
SC

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Аксесуари для Оптичний модуль FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку