Оптичний модуль TP-Link TL-SM321A

Фото оптоволоконного модуля TP-Link TL-SM321A

Наведіть на картинку для збільшення

1248 грн
Показати ціну з ПДВ
Доступний
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

TL-SM321A от компании TP-LINK это модуль, который дает возможность обеспечить высокоскоростную и стабильную передачу данных, расширить сеть с маршрутизаторами, коммутаторами, медиа конвертерамы на максимальную длину кабеля до 10 км. Устройство работает на последнем стандарте 1000Base-BX, который характеризируется передачей данных по оптическому кабелю по одному волокну с помощью передачи на разных длинах волн идущих в каждом направлении.

Основные преимущества:

  • WDM двунаправленная технология, используя одно волокно оптического кабеля
  • - TX: 1550nm
  • - RX: 1310nm
  • внутренний источник питания 3,3 V
  • работает в паре с TL-SM321B
  • Plug-and-Play установка
  • подходит к MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 и др.

Де купувати TP-Link TL-SM321A?
Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких по-перше є вибір необхідного обладнання, а по-друге, що також важливо, це ціна TP-Link TL-SM321A.
Товари від виробника TP-Link відомі своєю якістю, надійністю і довговічністю. І хоча на перший погляд ви начебто переплачуєте за бренд, насправді ви економите на гарантійному і сервісному обслуговуванні та ремонті. У нашому інтернет-магазині ви можете прочитати відгуки і подивитися відео огляд.
Також в категорії Мережеве, Wi-Fi обладнання є багато й інших цікавих продуктів, їх ви можете побачити в рекомендованих товарах.
Ми доставляємо товар по всій Україні, в будь-яке місто. Купити TP-Link TL-SM321A ви зможете в: Києві, Харкові, Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі та ще в більш ніж у тисячі населених пунктів.

Увага! TP-Link TL-SM321A вже є на складі і ви можете замовити його за ціною на сайті вище! Якщо є питання, дзвоніть нам за тел. (067) 373-46-26 або (050) 370-44-11. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати комплектуючі або аналог, а також оформити замовлення.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • TP-Link TL-SM321A
  • TP-Link TL-SM321A SFP модуль
  • TL-SM321A
  • SFP-Трансiвер TP-LINK TL-SM321A
  • WDM Двунаправленный SFP модуль TP-Link TL-SM321A
  • Мережеве обладнання, TL-SM321A TP-LINK
  • Модуль TP-Link TL-SM321A
  • Модуль TP-Link TL-SM321A SFP Module, LC connector, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km
  • Модуль TP-Link TL-SM321A (1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module)
Виробник:
Довжина хвиль:
1550 nm
Тип кабелю:
Швидкості передачі даних:
1.25 Гбіт/с
Макс. довжина кабелю:
Гарантія:
24 міс.
Порти:
LC

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Аксесуари для Оптичний модуль TP-Link TL-SM321A
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку