Модулі та аксесуари TVR

Модулі та аксесуари TVR

Модулі розширення систем TVR

Сьогодні існує величезна кількість компаній, які виготовляють оснащення різного типу для систем відеоспостереження. Серед усього цього розмаїття заслуженою популярністю користується бренд TWIST - пристрої, призначені для передачі відеосигналу по крученій парі. Асортимент продукції включає більше 30 пристроїв, які відрізняються дальністю трансляції, технологічними особливостями і кількістю каналів передачі сигналу. Устаткування TWIST забезпечить якісну роботу відеоспостереження без спотворень і перешкод.

Для того щоб розширити можливості відеореєстраторів, відеокамер або інших пристроїв, призначених для ведення спостереження, рекомендуємо замовити модуль розширення TWIST. Цей пристрій найкраще купувати в спеціалізованих магазинах, де кваліфіковані співробітники зможуть надати інформацію і пояснити принцип роботи приладу. У нашому магазині ви зможете купити модуль розширення і отримати докладний посібник використання даного приладу.

Модуль розширення являє собою прилад в металевому корпусі, який укомплектовується активним декодером. Залежно від моделі, кількість каналів буде відрізнятися. Пристрій має функцію ручного налаштування дальності сигналу. При цьому максимальна відстань, на яку передаватиметься сигнал, також буде залежати від обраної моделі, її функціональних та експлуатаційних особливостей.

Крім ручного налаштування, модуль розширення TWIST може мати і автоматичне налаштування, за допомогою якого ви зможете полегшити процес управління відеоспостереженням. Також устаткування укомплектовується функціями грозозахисту та заземлення, що є досить актуальною вимогою у більшості користувачів.

Ще однією й чимало важливою особливістю є ціна модуля розширення TWIST, яка є досить демократичною. Це дає вам можливість підвищити експлуатаційні якості свого обладнання відеоспостереження, не несучи занадто великі витрати.

Аксесуари для TVR в нашому інтернет-магазині представлені в широкому асортименті, серед якого ви завжди зможете вибрати пристрій або елемент, повністю відповідний вашим запитам і потребам. Якщо вам знадобитися допомога у виборі відповідного пристрою, ви завжди можете звернутися до наших консультантів.

300 грн
Твіст | Модулі та аксесуари TVR
КОД: 11617
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип аксесуара TVR: адаптер,
Виробник: Твіст
300 грн
| Модулі та аксесуари TVR
КОД: 41983
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип аксесуара TVR: адаптер,
Виробник: Твіст
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 300грн
  • 300.1грн
Виробник
Тип аксесуара TVR