Монтажні бокси для домофонів

Монтажні бокси

Монтажні бокси для домофонів

Монтажні бокси - відмінне рішення, яке зробить процес установки пристрою більш простим і зручним. Це може оцінити кожен, хто пробував прокладати домофонну мережу з монтажними блоками і без них.

Прокладка кабелю для домофонної системи - один з найважливіших етапів, від якого залежить якість і стабільність роботи всієї мережі надалі. Існує багато рекомендацій щодо того, який кабель краще вибрати, однак не часто згадують про те, які монтажні бокси для домофонів варто купувати в тому чи іншому випадку.

А слід вибирати той, в якому є все необхідне для зручного і простого монтажу системи. Зокрема, варто пам`ятати про те, що домофони завжди працюють від мережі. А це означає, що до місця монтажу слід підвести електроживлення. Монтажний бокс дозволить встановити всі комплектуючі, закріпити дроти, підключити систему до мережі електроживлення. А після того, як все буде встановлено, дуже важливо не забути протестувати систему на працездатність, перед здачею в експлуатацію. Правильно підібраний монтажний бокс дозволить не тільки компактно розташувати всі компоненти і комплектуючі, але також забезпечить більш тривалий термін служби, як кожного "компонента" мережі, так і всієї системи в цілому.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете монтажні бокси для домофонів в широкому розмаїтті. Вибирайте той, який повною мірою відповідає вашим вимогам і запитам, забезпечте зручність і простоту проведення монтажних робіт, зниження ризиків пошкодження компонентів домофонної системи. Висока якість товару і доступніше ціни - це те, що ми можемо вам запропонувати. Крім того, ви завжди можете купити у нас обладнання для монтажу домофонних систем в комплекті, не витрачаючи час на пошуки комплектуючих в інших магазинах. Щоб вам було зручніше вибирати відповідний товар, ми передбачили до кожної товарної позиції докладний опис. Але якщо ви захочете отримати більш повну інформацію, то скористайтеся можливістю отримання кваліфікованої консультації від досвідчених менеджерів нашого інтернет-магазину. Зв`язатися з ними можна за телефоном або в он-лайн режимі, а також іншим зручним для вас способом (всі контактні дані ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту).

459 грн
Slinex | Монтажні бокси
КОД: 35114
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Slinex,
Тип пристрою: монтажний бокс
540 грн
Slinex | Монтажні бокси
КОД: 45562
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Slinex,
Тип пристрою: монтажний бокс
900 грн
Vizit | Монтажні бокси
КОД: 23214
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Vizit,
Тип пристрою: монтажний бокс
921 грн
Білмакс | Монтажні бокси
КОД: 54930
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Билмакс,
Тип пристрою: монтажный бокс
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 459грн
  • 921грн
Виробник