Морозильні камери

14855 грн
КОД: 38432
Доступний
Дисплей: з дисплеєм,
Клас енергоспоживання: A+,
Управління: електронне,
Кількість камер: 1 камера,
Максимальний обсяг: 229 л,
Кількість ємностей: 6 контейнерів,
Потужність заморожування: 20 кг/добу
13609 грн
КОД: 38436
Доступний
Дисплей: з дисплеєм,
Клас енергоспоживання: A+,
Управління: електронне,
Кількість камер: 1 камера,
Максимальний обсяг: 227 л,
Кількість ємностей: 5 контейнерів,
Потужність заморожування: 20 кг/добу
8341 грн
КОД: 38438
Доступний
Дисплей: з дисплеєм,
Клас енергоспоживання: A+,
Управління: механічне,
Кількість камер: 1 камера,
Максимальний обсяг: 80 л,
Кількість ємностей: 4 контейнера,
Потужність заморожування: 9 кг/добу

Морозилки

Окремі морозильні камери - це можливість зберегти свіжими продукти у великій кількості. Морозилки в побутових холодильниках мають досить обмежений обсяг, якого вистачає на поточні потреби сім`ї. А от зробити запаси на всю зиму, використовуючи тільки їх, навряд чи вийде. Зате це можна зробити, маючи вдома велику морозильну камеру. У ній вистачить місця для всього.

Купити морозильну камеру ви можете в нашому інтернет-магазині. Широкий асортимент дозволить вам підібрати повністю відповідну вашим запитам і потребам модель. Але тут постає головне питання - як не помилитися з вибором? Здавалося б, усе просто: дизайн особливого значення тут не має (у всіх моделей він досить простий і невибагливий). Функціональність у всіх камер практично однакова. Відмінності тут: колір, габарити, обсяг, ціна - морозильні камери вибрати здається зовсім простою справою. Однак слід звернути увагу і на інші нюанси, від яких залежатиме ступінь зручності користування приладом:

  • Розташування. Не поспішайте купувати "морозилку", не вирішивши, де вона буде встановлена. Не забувайте, що приладу потрібна хоча б мінімальна вентиляція, та й електрична проводка в обов`язковому порядку повинна бути справною.
  • Тип. Вбудована або окремо стояча? Тут вибір буде залежати від площі приміщення, де буде встановлена камера. Якщо ви хочете поставити її в невелику за розміром кухню, краще вибирайте вбудовану модель. Якщо у вас для цих цілей пристосована велика комора, то окремо стояча камера буде прекрасним варіантом.
  • Потужність. Недорогі морозильні камери можуть мати таку ж потужність, як і більш дорогі моделі. Однак у них може не бути такої функції, як "суперзаморожування", яка вимагає короткочасного підвищення потужності в кілька разів. Тут варто зауважити, що у різних моделей час збереження низької температури при відключенні електроживлення усередині камери буде відрізнятися. Одні витримають не більше половини доби, а інші - більше 2 діб (за умови, що дверцята будуть постійно закритими).
  • "Зірковість". Тут мова йде про температуру заморожування. Кожна "зірка" - це додаткова глибина заморозки (-6 градусів). Найбільш затребуваними є моделі з 3-ма та 4-ма "зірочками".
  • Обсяг для побутової морозильної камери становить зазвичай 100-200 літрів. Цього цілком вистачає для заморозки продуктів на сім`ю з 3-х чоловік на всю зиму, а то і весну. При бажанні завжди можна купити морозильну камеру більшого об`єму.
  • Конструкція. Камери можуть мати вигляд скрині або шафи. Перший схожий на магазинні камери заморозки, проте його кришка непрозора (для кращої теплоізоляції). Усередині знаходиться - кілька металевих кошиків. Другі виглядають як звичайні холодильники, їх обсяг становить близько 50 літрів, всередині вони розділені на два відділи.

Перш ніж прийняти рішення про покупку тієї чи іншої моделі, рекомендуємо почитати відгуки по морозильних камерах або звернутися до наших менеджерів за консультацією. Зв`язатися з ними можна онлайн, по телефону або іншим зручним способом (всі способи зв`язку вказані в розділі "Контакти").

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 8341грн
  • 14855грн
Виробник
Кількість камер
Максимальний обсяг
Кількість ємностей
Клас енергоспоживання
Управління
Потужність заморожування
Дисплей
Антибактеріальний захист
Колір
Підтримка No Frost
Переустановлення двері
Автономне збереження холоду
Суперзаморожування
Матеріал контейнерів
Спосіб установки