Морозильні камери

8077 грн
КОД: 85803
Доступний
Клас енергоспоживання: А++,
Управління: электронная,
Максимальний обсяг: 212 л,
Потужність заморожування: 14 кг/сутки
8568 грн
КОД: 89328
Доступний
Клас енергоспоживання: А+,
Управління: механическая,
Максимальний обсяг: 270 л,
Потужність заморожування: 16 кг/сутки
3136 грн
КОД: 89329
Доступний
Клас енергоспоживання: А+,
Управління: механическая,
Максимальний обсяг: 100 л,
Потужність заморожування: 8 кг/сутки
6484 грн 7223 грн Ви економите: 739 грн
КОД: 89330
Доступний
Клас енергоспоживання: А+,
Управління: механическая,
Максимальний обсяг: 247 л,
Потужність заморожування: 12 кг/сутки
4276 грн
КОД: 89332
Доступний
Клас енергоспоживання: А+,
Управління: механическая,
Максимальний обсяг: 146 л,
Потужність заморожування: 6,5 кг/сутки
5030 грн
КОД: 89333
Доступний
Клас енергоспоживання: А+,
Управління: механическая,
Максимальний обсяг: 203 л,
Потужність заморожування: 9 кг/добу
8555 грн
КОД: 89335
Доступний
Клас енергоспоживання: А+,
Управління: электронная,
Максимальний обсяг: 380 л,
Потужність заморожування: 25 кг/сутки
4381 грн 4431 грн Ви економите: 50 грн
КОД: 91772
Доступний
Клас енергоспоживання: нет данных,
Управління: механическая,
Максимальний обсяг: 200 л,
Потужність заморожування: 11 кг/сутки

Морозилки

Окремі морозильні камери - це можливість зберегти свіжими продукти у великій кількості. Морозилки в побутових холодильниках мають досить обмежений обсяг, якого вистачає на поточні потреби сім`ї. А от зробити запаси на всю зиму, використовуючи тільки їх, навряд чи вийде. Зате це можна зробити, маючи вдома велику морозильну камеру. У ній вистачить місця для всього.

Купити морозильну камеру ви можете в нашому інтернет-магазині. Широкий асортимент дозволить вам підібрати повністю відповідну вашим запитам і потребам модель. Але тут постає головне питання - як не помилитися з вибором? Здавалося б, усе просто: дизайн особливого значення тут не має (у всіх моделей він досить простий і невибагливий). Функціональність у всіх камер практично однакова. Відмінності тут: колір, габарити, обсяг, ціна - морозильні камери вибрати здається зовсім простою справою. Однак слід звернути увагу і на інші нюанси, від яких залежатиме ступінь зручності користування приладом:

  • Розташування. Не поспішайте купувати "морозилку", не вирішивши, де вона буде встановлена. Не забувайте, що приладу потрібна хоча б мінімальна вентиляція, та й електрична проводка в обов`язковому порядку повинна бути справною.
  • Тип. Вбудована або окремо стояча? Тут вибір буде залежати від площі приміщення, де буде встановлена камера. Якщо ви хочете поставити її в невелику за розміром кухню, краще вибирайте вбудовану модель. Якщо у вас для цих цілей пристосована велика комора, то окремо стояча камера буде прекрасним варіантом.
  • Потужність. Недорогі морозильні камери можуть мати таку ж потужність, як і більш дорогі моделі. Однак у них може не бути такої функції, як "суперзаморожування", яка вимагає короткочасного підвищення потужності в кілька разів. Тут варто зауважити, що у різних моделей час збереження низької температури при відключенні електроживлення усередині камери буде відрізнятися. Одні витримають не більше половини доби, а інші - більше 2 діб (за умови, що дверцята будуть постійно закритими).
  • "Зірковість". Тут мова йде про температуру заморожування. Кожна "зірка" - це додаткова глибина заморозки (-6 градусів). Найбільш затребуваними є моделі з 3-ма та 4-ма "зірочками".
  • Обсяг для побутової морозильної камери становить зазвичай 100-200 літрів. Цього цілком вистачає для заморозки продуктів на сім`ю з 3-х чоловік на всю зиму, а то і весну. При бажанні завжди можна купити морозильну камеру більшого об`єму.
  • Конструкція. Камери можуть мати вигляд скрині або шафи. Перший схожий на магазинні камери заморозки, проте його кришка непрозора (для кращої теплоізоляції). Усередині знаходиться - кілька металевих кошиків. Другі виглядають як звичайні холодильники, їх обсяг становить близько 50 літрів, всередині вони розділені на два відділи.

Перш ніж прийняти рішення про покупку тієї чи іншої моделі, рекомендуємо почитати відгуки по морозильних камерах або звернутися до наших менеджерів за консультацією. Зв`язатися з ними можна онлайн, по телефону або іншим зручним способом (всі способи зв`язку вказані в розділі "Контакти").

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 3136грн
  • 8568грн
Виробник
Максимальний обсяг
Клас енергоспоживання
Управління
Потужність заморожування
Колір
Суперзаморожування