Мотопідвіси

У цій категорії немає товарів

Мотопідвіси для супутникової антени

Використання декількох конвертерів дозволяє приймати сигнал відразу з декількох супутників. Найголовніше тут - можливість перемикання між конвертерами, по необхідності. Проте зазвичай це дозволяє приймати сигнал всього від 3-4 супутників, в той час як багато хто не бажає обмежувати себе. Задовольнити потребу в більшій кількості супутників, від яких антени будуть приймати сигнал, можна шляхом збільшення кількості цих самих антен, розгорнувши їх у різні сторони. Мінусів у такого рішення багато, тим більше, що є більш зручний і практичний спосіб виконати задумане - купити мотопідвіси.

Мотопідвіси представляють пристрої, що дозволяють повертати супутникову антену в різні сторони, відхиляючи її під потрібним кутом (звичайно не більше 700). При цьому підвіс потрібно спочатку надійно прикріпити до стіни або іншої вертикальної (або горизонтальної) поверхні, а потім тільки прикріплювати до нього антену. Суть використання мотопідвісу полягає в тому, що маючи тільки одну антену, ви зможете значно збільшити кількість супутників, від яких супутникові конвертери будуть приймати сигнали.

Відразу відзначимо, що супутникові мотопідвіси мають вбудовану пам`ять, що дозволяє їм запам`ятовувати поточну позицію, а також позиції інших супутників. Це позбавить вас від необхідності постійного підстроювання, коли ви вирішите перейти на інший супутник. Все, що потрібно буде зробити - вказати позицію і антена сама повернеться туди, куди вам потрібно і з потрібним кутом.

Якщо ви не наважуєтеся купити супутникові мотопідвіси, думаючи, що це дуже складний пристрій, з яким вам не впорається, то сміємо запевнити вас, що ця думка помилкова. Насправді це досить проста система, управління якою здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення, що встановлюється на комп`ютер.

Відразу відзначимо важливий нюанс - ціна на супутникові мотопідвіси. Тут слід звернути на неї особливу увагу, оскільки більш дешеві моделі зазвичай оснащені пластиковими шестернями, які досить швидко зношуються і антена не може точно позиціонуватися. Дорожчі моделі мають шестерінки з металу. Вони більш міцні, надійні і довговічні в експлуатації. Крім того, більш дешеві моделі часто страждають від недостатньої герметичності корпусу, що дозволяє волозі і пилу потрапляти всередину і прискорювати процес зносу деталей механізму мотопідвісу.

Єдиний мінус, який не зможе визначити навіть ціна на мотопідвіс - інертність механізму. Суть в тому, що для перемикання між супутниками потрібен певний, хоча і не дуже тривалий час. І дешеві, і дорогі моделі будуть приблизно однаковий час витрачати на перехід від одного супутника на інший. Однак якщо порівнювати цей недолік з недоліками системи, що складається з декількох антен, то можна впевнено сказати, що це зовсім невеликий мінус, з яким цілком можна миритися. Тим більше що мотопідвіс забезпечить вам доступ до сигналів набагато більшої кількості супутників, ніж кілька конвертерів і антен, та і обійдеться антена з мотопідвісом набагато дешевше, ніж покупка і установка кількох «тарілок».