MP3 і MP4 плеєри

Купити MP3/MP4 плеєр

Необхідність придбати mp3, mp4 плеєр виникає у кожної людини, хоча б раз у житті. Всі ми любимо слухати музику, хтось частіше, хтось рідше, багато купують музичні плеєри, щоб скоротати час у поїздці, а хтось, щоб відгородитися від світу і віддатися мріям. Але у всіх перед покупкою виникає одне і те ж питання - який пристрій вибрати, на що звернути особливу увагу, як не помилитися у рішенні?

Наявні в продажі mp3 і mp4 плеєри мають одна істотна відмінність між собою. Перші можуть "читати" тільки аудіофайли, а другі ще й відео. Від цього і потрібно відштовхуватися в першу чергу, роблячи вибір відповідного пристрою. Також варто вирішити, який тип носія вам підходить - на Flash і HDD.

Перший відрізняється:

  • компактністю;
  • стійкістю до механічних пошкоджень при падінні;
  • можливістю працювати від батарейок;
  • простотою експлуатації.

Об`єм пам`яті у них обмежений 32 Гб, хоча цього цілком достатньо для зберігання великого обсягу аудіофайлів.

Переваги та недоліки другого типу плеєрів:

  • обсяг пам`яті може досягати 320 Гб;
  • довговічність експлуатації (якщо їх не упускати);
  • більші габарити.

Експлуатація їх також зручна і зрозуміла будь-якому користувачеві.

Важливо відзначити, що плеєр для відтворення mp4 повинен бути обов`язково оснащений екраном, інакше ви не зможете переглядати відео. При відсутності дисплея сенсу купувати такий плеєр практично немає, цілком вистачить і пристрою mp3. У середньому екран повинен мати діагональ 2,4 дюйма. Чим більше дисплей, тим зручніше переглядати відео, але тим вищою буде ціна пристрою.

Тип джерела живлення - не менш важливий момент. Це можуть батарейки або акумулятори. Ціна mp3, mp4 плеєрів не надто сильно залежатиме від типу джерела живлення, проте існує думка, що в кінцевому підсумку експлуатація пристроїв на акумуляторах буде більш економічною, незважаючи на те, що вони коштують дорожче батарейок.

При покупці зверніть увагу на потужність підсилювача, яким оснащується плеєр. Від цього залежить, які навушники ви зможете використовувати при прослуховуванні музики. Якщо ви віддаєте перевагу накладним навушникам, то потужність підсилювача повинна становити 20-25 мВт, а "крапельки" відмінно працюють і з менш потужними пристроями.

Чим більше форматів підтримує плеєр, тим краще - це безперечне твердження, проте набагато важливіше, щоб пристрій міг відтворювати файли у бажаних саме вами форматах. "Стандартний мінімум" форматів - МРЗ, МР4, OGG, WMA, WAV і AAC.

У нашому інтернет-магазині вашій увазі представлений широкий вибір плеєрів від провідних виробників. У нас ви зможете купити і mp3 плеєр Apple, що користується високим попитом серед користувачів всього світу, завдяки широкому функціоналу, відмінним експлуатаційним властивостям, ергономічності і оригінальності дизайну. У нас є найпростіші моделі "яблучних" плеєрів (Apple iPod Shuffle 2GB), а є й більш "просунуті" (Apple iPod Nano, Apple iPod Touch). Широкий асортимент дозволяє кожному нашому покупцеві вибрати ту модель пристрою, яка буде повністю задовольняти його в плані технічних характеристик, функціональних можливостей та вартості.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 1969грн
  • 1969грн
Виробник
Обсяг пам`яті