Мультифіди

24 грн
КОД: 45764
Товар на складі
Держатель дополнительного конвертера Ku диапазона. Де купити Мультифид CosmoSat? Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких...
31 грн
КОД: 45763
Доступний
Держатель дополнительного конвертера Ku диапазона. Де купити Мультифид (Харьков)? Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в...

Супутникові мультифіди

- це механічні пристрої, що використовуються для кріплення супутникових головок (конвертерів) на штангах супутникових антен. Заводська комплектація зазвичай передбачає кріплення тільки одного конвертера, але якщо власник бажає встановити антену, приймаючу сигнали відразу декількох супутників, то потрібно просто купити мультифіди і встановити на тарілку стільки конвертерів, скільки потрібно. Це позбавляє від зайвих витрат на придбання декількох антен та витрат на їх установку.

У нашому інтернет-магазини ви можете купити супутникові мультифіди в різному виконанні: пластиковому і металевому. Перші відрізняються меншою вагою, другі - більш високим ступенем стійкості до механічних навантажень. Функціональність ж тих і інших перебуває на однаковому рівні.

Класичний приклад використання мультіфідов - 3 супутника (Hotbird 13E, Sisius 4.8E (5E), Amos 4W), сигнал з яких може приймати однією неповоротною антеною. Природно за рахунок установки на неї за допомогою мультифідів декількох конвертерів. Зазвичай основний конвертер (заводська комплектація) налаштовується на супутник Sisius, перший додатковий конвертер, що встановлюється на мультіфід - на супутник Hotbird, а другий - на Amos. Зверніть увагу, що ціна на мультифіди не самий основний показник вибору. Більше значення має надійність кріплення до тарілки, яке має бути таким, щоб конвертер не міг зрушити зі своєї позиції ні за яких умов.

Ми можемо запропонувати вам супутникові мультифіди, ціна яких буде цілком доступна, а якість виготовлення високою. За допомогою цих пристроїв ви отримаєте можливість отримувати сигнали з будь-якої кількості супутників, не встановлюючи великої кількості додаткових антен. Це заощадить вам значну суму грошей, яку не доведеться витрачати на додаткові антени, вартість яких досить висока, особливо якщо брати до уваги вартість монтажу супутникових тарілок. У цьому ракурсі ціна на мультифіди виглядає зовсім незначною ,навіть на найдорожчі моделі.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо підбору відповідних мультифідів для вашої супутникової системи, то ви завжди можете звернутися за допомогою до наших консультантів. Маючи великий досвід роботи в цій сфері, вони зможуть підказати вам оптимальне рішення, що підходить вам не тільки в технічному, а й фінансовому плані. Зв`язатися з консультантами ви можете в онлайн-режимі і по телефону. Також можна скористатися іншими способами зв`язку, зазначеними у відповідному розділі нашого сайту.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 24грн
  • 31грн
Виробник