Мультиварки

2948 грн
КОД: 39921
Доступний
Мультиварка Panasonic SR-MHS181WTQ Де купити Panasonic SR-MHS181WTQ? До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова техніка...

Купити мультиварку

Мультиварки увійшли в життя сучасних господинь зовсім недавно, проте вже встигли стати дуже популярним і затребуваним товаром. Число продажів цього типу побутової техніки зростає з кожним днем. І це не дивно, адже у цього побутового приладу є три основні переваги:

  • простота експлуатації. Як правильно користуватися мультиваркою, можна розібратися за кілька хвилин навіть без інструкції;
  • економія часу. З цим побутовим приладом ви будете витрачати як мінімум в два рази менше часу на приготування їжі, а якщо він оснащений функцією "скороварка", то готуватися їжа буде ще швидше;
  • смачні страви. Оскільки мультиварка не допускає контакту їжі повітрям при приготуванні, їжа виходить набагато смачніше і корисніше.

На ринку представлена величезна різноманітність моделей. Тому якщо ви вирішили купити мультиварку, то до питання вибору підходящої потрібно буде підійти максимально уважно. Різні моделі мають відмінність не тільки в наборі функцій. Один з основних критеріїв вибору - об`єм чаші, в якій готується їжа. В середньому для сім`ї з 3-х чоловік підійде модель з чашею об`ємом 4 літри.

Природно, що ціни на мультиварки будуть різними і залежати вони будуть не тільки від зовнішнього вигляду приладу і обсягу його чаші, але і функціонала, яким він забезпечений. Варто відзначити, звичайна мультиварка буде коштувати дешевше моделі з функцією скороварки, проте остання більш зручна, адже їжа готується в ній набагато швидше, що дуже важливо для сучасних жінок, що живуть в динамічному ритмі. Також багато моделей мають функцію пароварки. Якщо ви є прихильником здорового способу життя, без цієї функції вам не обійтися.

Тут варто трохи докладніше зупинитися на питанні принципу роботи приладу. Будь-яка модель складається з трьох основних "компонентів": корпусу, чаші і кришки. У чашу поміщаються продукти для приготування їжі, а корпус, забезпечений нагрівальним елементом, виконує роль печі. На кришці у моделей з функцією скороварки є клапан, за допомогою якого створюється всередині ємності тиск, що дозволяє готувати їжу набагато швидше. Контроль над процесом готування бере на себе мікропроцесор, управління яким здійснюється за допомогою механічного таймера або електронного меню. Основний плюс цього приладу полягає в тому, що весь виділений нагрівальним елементом тепло залишається всередині корпусу, а продукти не контактують з повітрям (при приготуванні більшості страв). Все що потрібно зробити - вибрати правильно програму.

Продаж мультиварок - один з напрямків діяльності нашого інтернет-магазину. Ми запропонуємо вам великий асортимент моделей на будь-який смак і гаманець, що дозволить вам підібрати відповідний по всіх параметрах (технічним і фінансовим) товар. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо замовлення, оплати, доставки і т.д., ви завжди можете звернутися до наших консультантів. Зв`язатися з ними можна онлайн, по телефону або будь-яким іншим зручним для вас способом.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 2948грн
  • 2948грн
Виробник