Музичні програвачі

9045 грн
КОД: 84119
Доступний
Управління: пульт ДУ + клавіші панелі,
Підтримка накопичувачів: SD і USB,
Дисплей: є
3822 грн
КОД: 84121
Доступний
Управління: клавіші панелі,
Дисплей: є
4646 грн
КОД: 84122
Доступний
Управління: клавіші панелі,
Підтримка накопичувачів: SD і USB,
Дисплей: є
9236 грн
КОД: 84123
Доступний
Управління: клавіші панелі,
Підтримка накопичувачів: CD,
Дисплей: є
8084 грн
КОД: 84124
Доступний
Управління: клавіші панелі,
Підтримка накопичувачів: CD,
Дисплей: є

Ціни на музичні програвачі

Вибір музичного програвача на сьогоднішній день є актуальним питанням, адже безліч людей хочуть мати можливість слухати улюблені композиції в якості. Перш ніж купити музичний програвач, в першу чергу, необхідно визначити, який спосіб відтворення аудіо вам підходить найбільше.

Найпростішим і поширеним варіантом програвача є компактний MP3-плеєр. Він непомітний, багато місця не займає, досить простий у використанні, але головне може працювати тривалий час, не вимагаючи при цьому підзарядки. Ціна музичного програвача типу MP3 досить прийнятна, але при цьому набір функцій у такого приладу обмежений.

Наступним типом музичного програвача є медіаплеєр. За допомогою такого пристрою ви зможете не тільки прослуховувати улюблену музику, а й переглядати відеозаписи і фотографії. Головною перевагою у такого пристрою вважається здатність відтворювати різні формати файлів, але, на жаль, такий музичний програвач швидко витрачає свій заряд батареї.

Заслуговує на увагу такий пристрій як плеєр-приставка. Його можна підключати до монітора, телевізора або проектора. Одна з головних переважних особливостей плеєра-приставки - здатність працювати з різними форматами, колосальною кількістю розширень. Однак використовувати такий музичний програвач можна тільки стаціонарно. Він не володіє мобільністю в силу своїх габаритів, тому для прогулянки або подорожі не придатний.

Також перш ніж замовити музичний програвач варто визначитися з ще однією важливою характеристикою - з об`ємом пам`яті пристрою. Саме від цієї особливості залежить, яку кількість інформації може зберігати в собі ваш програвач. Наприклад, якщо ви вибрали музичний пристрій з об`ємом пам`яті 2 ГБ, то на нього ви зможете записати приблизно 500 пісень, якщо 4ГБ - близько тисячі і так далі по наростаючій. Об`єм пам`яті трансформується пропорційно ступеня двійки. Простіше кажучи, починаючи з 2ГБ, ви з кожним разом примножуєте отриману цифру в два рази. Максимальний обсяг пам`яті музичного програвача становить 64 ГБ. Але крім вбудованої пам`яті, часто обсяг пам`яті практично будь-якого музичного програвача можна збільшити за допомогою MicroSD карти. Переконайтеся, що пристрій має відповідний роз`єм для її підключення.

Якщо у вас виникнуть які-небудь питання, що стосуються підбору моделі музичного програвача, ви завжди можете задати їх нашим онлайн-консультантам. Маючи великий досвід роботи, вони завжди зможуть вам допомогти у їх вирішенні.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 3822грн
  • 9236грн
Виробник