М`ясорубки

2362 грн
КОД: 39942
Доступний
Продуктивність: 0,8 кг/хв.,
Потужність при заклинюванні (max): 1000 Вт
2729 грн 2760 грн Ви економите: 31 грн
КОД: 39943
Доступний
Продуктивність: 0,8 кг/хв.,
Потужність при заклинюванні (max): 1300 Вт
6098 грн
КОД: 39946
Доступний
Продуктивність: 1,5 кг/хв.,
Потужність при заклинюванні (max): 1500 Вт

Купити м`ясорубку

Необхідна допомога у виборі м`ясорубки, не знаєте, які бувають м`ясорубки і чим вони відрізняються і за якими параметрами її потрібно вибирати? Давайте спробуємо розібратися в цих питаннях разом.

Необхідність купити м`ясорубку з`являється рано чи пізно у кожної господині. У першу чергу потрібно відразу визначитися, для чого вам потрібен цей кухонний прилад. Можливо, це питання здасться комусь дивним, але насправді, воно цілком раціональне. Суть в тому, що звичайні м`ясорубки, які можуть лише переробляти м`ясо у фарш, практично не зустрінеш у продажу. Сучасні моделі мають набагато більше функцій, ніж можна собі уявити. Вони можуть замінити вам соковижималку, тертку, перемелювати м`ясо аж до пастоподібного стану.

Якщо ви хочете замовити м`ясорубку, перед придбанням варто звернути увагу на деякі моменти:

  • корпус агрегату;
  • потужність м`ясорубок;
  • безпечна робота з м`ясорубкою;
  • виробники м`ясорубок.

Корпус агрегату

Корпус м`ясорубок може бути виконаний з різних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, пластик чи алюміній. Найбільш поширені варіанти - це м`ясорубки в пластиковому корпусі з внутрішніми елементами з нержавіючої сталі. Завдяки цьому ціна на м`ясорубки є відносно прийнятною, та й вага її оптимальна. На терміні служби агрегату така варіація корпусного виконання ніяк не позначилася. Якщо місця на кухні не багато, і зберігати габаритну техніку ніде, то варто звернути увагу на моделі зі складним корпусом.

Потужність м`ясорубок

Потужність м`ясорубки визначає її продуктивність. Чим вища потужність, якою володіє машина, тим більше агрегат зможе перемолоти м`яса за хвилину роботи. Також висока потужність м`ясорубки допомагає їй впоратися з м`ясом жорстких сортів, а також перемолоти хрящі та інші тверді "компоненти".

Деякі виробники не вказують рівень потужності своїх моделей, тому ви завжди зможете вибрати по продуктивності м`ясорубки (тобто, скільки кілограм м`яса вона зможе переробити за хвилину). Середньостатистична машина здатна перемелювати в хвилину 2 кілограми м`яса.

Безпечна робота з м`ясорубкою

Є кілька ключових моментів, якими повинна володіти м`ясорубка в цілях безпеки роботи з нею:

  • м`ясорубка повинна мати прогумовані ніжки, для того щоб не ковзати під час роботи;
  • висота горловини повинна бути довше пальців. Хоча проштовхують продукти за допомогою спеціального пристосування, але в цілях безпеки на цей фактор варто звернути увагу;
  • при покупці потрібно уточнити у консультанта, чи можна мити м`ясорубку в посудомийній машині. Деякі моделі не призначені для цього, тому в разі поломки м`ясорубки, вам буде відмовлено в гарантійному ремонті;

Крім того, перш ніж почати користуватися довгоочікуваним придбанням, варто з`ясувати, чи є у моделі обмеження безперервної роботи. Багато виробників встановлюють подібну функцію, але для кожного режиму роботи обмеження в часі може бути різним. Наприклад, м`ясорубки Braun можуть переробляти тверді частинки тільки 10 секунд. Більш тривала робота з подібними продуктами може викликати перегрів двигуна, стати причиною виходу його з ладу.

Виробники м`ясорубок

Згідно з проведеними багаторазовим опитувань та досліджень, м`ясорубки Panasonic, Braun і Gorenje - найбільш популярні серед споживачів. Високий попит забезпечений високою якістю збірки, відмінними експлуатаційними характеристиками і довговічністю роботи. У нашому каталозі ви можете вибрати моделі як цих, так і інших марок, підібравши агрегат, відповідний вашим запитам, потребам і фінансовим можливостям.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 2362грн
  • 6098грн
Виробник
Потужність при заклинюванні (max)
Продуктивність
Кількість решіток
Матеріал корпусу
Колір