Накладки на замок

У цій категорії немає товарів

Купити накладки на замок Cisa

У нашому інтернет-магазині можна купити накладки на замок Cisa для сувальдних замків і замків нового покоління New Cambio Facile від цього виробника. Особливість використання таких накладок полягає в об`єднанні переваг замків сувальдного і циліндрового типу, але застосовується тут тільки один ключ.

Накладки на замок Cisa закривають свердловину сталевий шторкою, яка вбудовується в її механізм . Таким чином, замок стає недоступним для відмичок. У початковому положенні шторка повністю закриває доступ до свердловини, а відкривається тільки після того, як ви повертаєте ключ, на стрижні якого нарізані кодові лунки (секрети).

Існує два основних типи накладок:

  • для замків, які не можна перекодувати;
  • для замків, які можна перекодувати.

У першому випадку на ключі нарізаються секретні комбінації, відповідні коду замку, також вони можуть бути скопійовані з ключів, які йшли в комплекті з замком. Ключі можуть мати розміри 53 і 70 мм.

У другому випадку накладку комплектують відразу двома комплектами ключів. При цьому секретні комбінації на ключах однакові, а секрети на замку різні. Розміри ключів такі ж як у першому випадку. Також можна придбати комплект з монтажним ключем, на якому нарізані секрети для накладки.

Ціна накладок Cisa буде залежати від того, який комплект ви оберете. У нашому каталозі є самі різні моделі накладок, серед широкого розмаїття яких ви завжди зможете вибрати ту, що буде повністю відповідати вашим запитам і потребам. Якщо у вас виникнуть питання щодо підбору моделі накладки, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших онлайн-консультантам. Також зв`язатися з ними можна за телефоном, електронною поштою або будь-яким іншим зручним для вас способом.