Наклейки на клавіатуру

54 грн
КОД: 91396
Доступний
Виробник: Grand-X,
Кількість клавіш: 68
54 грн
КОД: 91397
Доступний
Виробник: Grand-X,
Кількість клавіш: 68
54 грн
КОД: 101256
Доступний
Кількість клавіш: 60
54 грн
КОД: 101257
Доступний
Кількість клавіш: 60
37 грн
КОД: 117257
Доступний
Виробник: Grand-X,
Кількість клавіш: 52
37 грн
КОД: 117258
Доступний
Виробник: Grand-X,
Кількість клавіш: 52

Купити наклейки на клавіатуру

Як часто ті, хто багато працює за комп`ютером, стикаються з проблемою «букв-невидимок». Не всі клавіатури зроблені якісно, на деяких букви витираються практично миттєво. В результаті доводитися міняти робочий «інструмент». Але зробити це досить просто, якщо мова йде про клавіатуру для стаціонарного комп`ютера. У випадку з клавіатурою ноутбука все набагато складніше. Замінити її на нову набагато важче і дорожче.

Проте вихід є завжди. Наклейки на клавіатуру - це те, що потрібно для тих хто активно експлуатує цю частину свого лептопа. І не варто намагатися боротися з зниклими буквами «домашніми засобами» в надії заощадити, наприклад, зафарбовувати їх маркерами, приклеювати скотчем і т.д. Навіщо все ускладнювати, якщо вихід вже давно знайдений і високо оцінений? До того ж придбати наклейки для ноутбука досить доступні за ціною, та й зовнішній вигляд клавіатури після ремонту з їх допомогою буде набагато привабливішою, ніж за допомогою вищеописаних способів.

Звичайно, можна придбати наклейки «стандартних» кольорів - білі, чорні, сірі. Можна купити і прозорі. Але ж можна знайти варіанти і цікавіше. Наприклад, придбати наклейки для клавіатури з різними зображеннями - веселими мультиплікаційними героями, морськими пейзажами і т.д., які стануть в нагоді не тільки вам самим, але й можуть стати відмінним подарунком.

Хтось може задуматися - а чи дійсно ці наклейки такі хороші, як про них говорять. Скажемо чесно, ще кілька років тому, було простіше замінити клавіатуру на ноутбуці повністю, ніж намагатися реанімувати її, навіть за допомогою спеціальних клейких букв. Але сьогодні, коли технології зробили крок далеко вперед, наклейки стали робити зі спеціальної плівки на клейкій основі, яка прикріпитися до клавіатури міцно і надійно. При цьому термін її експлуатації став більш довгим, не в приклад першим наклейкам для ноутбучних клавіатур.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете великий вибір наклейок на будь-який смак і гаманець. Асортимент постійно оновлюється і поповнюється, тому вам буде не складно підібрати той «набір для реанімації клавіатури», який повністю відповідає вашим бажанням і перевагам. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо покупки наклейок, то отримати відповідь на будь-яке з них ви завжди можете у наших менеджерів по телефону або в режимі он-лайн.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 37грн
  • 54грн
Виробник
Кількість клавіш