Настільні плити

768 грн 799 грн Ви економите: 31 грн
КОД: 89358
Доступний
Кількість конфорок: 1,
Тип зон нагріву: индукционные,
Потужність: 2000 Вт

Використання настільної плити - це відмінна можливість заощадити місце на кухні. Будь то вдома, на дачі або навіть в гуртожитку. Можна використовувати таку модель і на відкритому повітрі, наприклад, на терасі. Компактні настільні плити - це економічні і функціональні прилади, які можна встановити де завгодно. Наявність у продажу різних видів і моделей дозволяє зробити оптимальний вибір.

Настільні плити: види і особливості

За типом споживаної енергії такі прилади діляться на газові та електричні. Перший варіант може працювати як на звичайному паливі, що надходить їх магістралі, так і на балонному газі. При використанні балона плита перетворюється в мобільний варіант, і в цьому плані виграє у інших моделей. Купити настільну плиту можна в будь-якій точці України. Ви можете придбати прилад в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Чернівцях та інших містах.

Електричні моделі бувають двох видів. Перший - це класичний варіант з конфорками-дисками з чавуну. Такий, наприклад, як настільна плита Sensor. Другий тип являє собою сучасні стеклокерамические або пластикові пристрої з індукційного зоною нагріву. Прилади такого плану з однієї конфоркою пропонують виробники Rotex і Hilton.

На відміну від звичайних електричних моделей індукційні настільні плити дуже швидко нагріваються. Завдяки цій особливості збільшується швидкість приготування. І в цьому плані такі моделі можна зіставити з газовими аналогами. Ще одна особливість індукційних плит - це можливість плавного регулювання потужності нагріву, а також точна установка режиму приготування їжі. Ціна на електричні настільні плити в Сумах, Львові, Запоріжжі та інших містах України залежить від типу приладу.

Переваги настільних плит

До основних плюсів таких пристроїв можна віднести їх компактність і доступну вартість. Також вони дуже прості і зручні в експлуатації і мають невелику вагу. Всі ці якості роблять настільну плиту незамінним помічником на кухні. Особливо в умовах, коли немає можливості або нераціонально використовувати стаціонарний варіант.