Устаткування GPON/GEPON

Купити обладнання PON (GPON, GEPON)

Наш інтернет-магазин "Magazun.com" пропонує вам ознайомитися з каталогом сучасного обладнання GPON/GEPON, призначеного для розгортання оптичної мережі. У нас ви зможете замовити обладнання GPON/GEPON, яке буде оптимально підходити вам як за вартістю, так і за функціональними можливостями.

Сьогодні система GPON/GEPON є самою прогресивною і перспективною технологією доступу в Інтернет, яка здатна повністю забезпечити сучасні потреби в швидкості передачі будь-якої інформації.

Принцип роботи GPON/GEPON

Надання доступу до Інтернету за допомогою технології GPON передбачає здійснити заміну застарілих мідних кабелів на сучасні оптоволоконні, які володіють більш високою пропускною здатністю. За таким кабелем буде проходити сигнал за допомогою світлового імпульсу, а не електричного, тим самим забезпечуючи високу швидкість передачі при низькому показнику електрозатрат.

Якщо ви вирішили придбати обладнання GPON/GEPON, у вас з`являється можливість організувати відмовостійкі масштабовані мережі, які забезпечують повну безпеку, як в сільських районах, так і в міських. Крім того, слід зазначити якісне обслуговування з одночасною передачею даних голосу і відео.

У нас ви зможете придбати:

  • Комунікатор для мережі PON;
  • Сплиттер;
  • SFP-модуль;
  • Абонентський термінал (ONU) та ін.

Обладнання GPON/GEPON розроблено для розгортання оптичних мереж доступу пасивного типу. Новітня технологія PON дозволить підключати велику кількість абонентських пристроїв за рахунок одного оптичного приймача OLT. До всього іншого конструкція PON дасть можливість збільшити кількість вузлів, а також пропускну спроможність ліній, без істотного підвищення вартості всього комплекту мережевого оснащення. Головними відмітними особливостями даної системи є широка функціональність і зручність в експлуатації.

У нашому інтернет-магазині представлені найбільш популярні моделі. Та й ціна обладнання GPON/GEPON досить демократична. Прі купівлі системи GPON/GEPON ви отримаєте високоякісне з`єднання з відсутністю будь-яких перешкод, перевантажень або збоїв, а також можливість підключати мультисервісні послуги, наприклад, інтернет, охоронну сигналізацію, HD-телебачення та інше.