Обладання Потенціал

Обладання Потенціал

НПП Потенціал здійснює дослідження і займається виробництвом мікропроцесорних систем з 1991 року. Підприємство здійснює повний цикл виробництва охоронного обладнання. Це дозволяє підвищити якість і знизити ціну виробів. Підприємство поставляє на ринок прилади для систем охорони нерухомості, захисту транспорту від пограбувань, для забезпечення захисту від пожеж та інших форс-мажорних ситуацій.

Особливою популярністю користується GSM охоронні системи Потенціал, основна їх відмінність полягає в присутності GSM передавача. Його вбудовують в централь або виконують як окремий модуль.

Центральним приладом GSM сигналізації є контрольно-приймальний пристрій, що приймає сигнали від датчиків, що реагує на них, котрі видають тривожні сповіщення. Номери телефонів для отримання інформації необхідно заздалегідь внести в базу. Зареєстровані телефони дозволяють також здійснювати управління, налаштування системи, прослуховування відбувається на об`єкті.

Устаткування Потенціал здатне не тільки виконувати охоронні функції, але і володіє функціоналом "Розумного будинку" (контроль електроприладів).

Пристрої Потенціал

Охоронні системи Потенціал включають в центральні приймально-контрольні прилади, провідні та безпровідні входи, ключі, брелоки. Устаткування Потенціал нашого каталогу включає:

  • прилади для GSM систем;
  • радіокеровані контролери;
  • модулі аудіоканали відеодомофона;
  • голосові модулі;
  • модулі спикерфона;
  • інше обладнання Потенціал.

Покупець може підібрати обладнання одного з кращих виробників України, орієнтуючись на свої потреби і бюджет. Представлені зразки можуть бути використані для модернізації вже існуючої охоронної системи Потенціал або інтегровані в комплект пристроїв від інших виробників. Ви можете придбати адресний модуль датчика, щоб охоронний датчик стандартного типу в адресний. Всі представлені зразки відрізняються надійністю і довговічністю.

Модуль для спікерфона застосовується для забезпечення гучного зв`язку, дозволяє налаштовувати чутливість кожного каналу індивідуально, відноситься до категорії професійного обладнання, може бути використаний на великих і невеликих підприємствах.

Для забезпечення роботи домофона можна купити модуль MD-Universal, настройка якого доступна навіть непрофесійному користувачеві.

Демократична ціна відеомодуля Vid-Universal, що представляє із себе реєстратор з 4 онлайн-відеокамери, робить прилад особливо привабливим.

Радіокеровані контролери з дальністю дії до 300 метрів, з енергонезалежною харчуванням підходять для створення найскладніших систем.

Також у нас ви знайдете і інші товари відомого бренду.

Купити прилади

Якщо ви вибрали який-небудь з приладів Потенціал в нашому каталозі і вирішили купити, то ви можете замовити його в будь-якому населеному України: в Києві, в Харкові, в Одесі, в Чернівцях.

Високотехнологічне виробництво забезпечує найкращу якість виробів. При цьому ціна продукції відомого бренду залишається доступною.

571 грн
Потенціал | Обладання Потенціал
КОД: 45378
Доступний, доставка 1-2 дні