Устаткування прийому-передачі даних

У цій категорії немає товарів

Модеми для фіскальних реєстраторів

У більшості випадків обладнання прийому-передачі даних представлено інтелектуальними модемами різних моделей. Ще кілька років тому ці пристрої представляли собою досить прості апарати. Всі його нескладні функції можна було контролювати ручними перемикачами. Ні про яке комп`ютерне управління мова тоді не йшла.

Сьогодні ж інтелектуальний модем має всі ті ж функції, але тепер контролювати їх можна за допомогою іншого модему або терміналу, які з`єднуються з цим пристроєм за допомогою інтерфейсу RS-232. Для тих, хто задумався над питанням - купити обладнання прийому-передачі даних - не зайвим буде дізнатися, що працюють інтелектуальні модеми в двох режимах. Перший - це командний режим, а другий - режим даних.

У першому випадку модем інтерпретує дані, отримані через інтерфейс RS-232, як власні команди, і посилає результати своїх дій, як відповідь на них. у другому випадку, інтелектуальний модем моделює дані, отримані через RS-232, для передачі їх в лінію. При цьому він посилає демодельовані дані назад на інтерфейс RS-232, як отримані.

Тут користувачеві потрібно знати, в якому на даний момент режимі працює його модем, і як ці режими можна перемикати. У цьому йому допоможе інструкція по експлуатації даного пристрою. Крім того, якщо ви вирішили замовити обладнання прийому-передачі даних, то ви завжди має можливість звернутися за консультацією з цього питання до менеджерів нашого інтернет-магазину. Вони нададуть вам детальну інформацію по будь-якій моделі інтелектуального модему.