Офісні, Міні АТС

Купити офісну, Міні АТС

Офисные, Мини АТС представляють собою автоматичну телефонну станцію, яку можна використовувати всередині організації. Від традиційних АТС міні-версії відрізняються тим, що орієнтовані вони на обслуговування невеликої кількості номерів (у середньому 100-200), а також можливістю поділу зв`язку на «внутрішню» і «зовнішню». На ринку представлено безліч різноманітних моделей. Залежно від свого типу вони можуть приймати від телефонних операторів виклики по цифровому потоку, а також по аналогових лініях або по мережі пакетної передачі даних (IP-телефонія).

Абонентські пристрої в міні АТС звичайно являють собою аналогові телефони. Також сьогодні все більш популярними стають цифрові апарати і апарати IP-телефонії. Купити міні АТС стоїть в тому випадку коли ви хочете відмовитися від підключення кожного телефонного апарату або модему до загальної телефонної мережі, що призводить до того, що кожному такому пристрою виділяється окрема телефонна лінія. А це означає, що за кожен телефонний апарат і модем, а також їх використання, доведеться платити окремо. Якщо замовити офісну міні АТС ці витрати будуть мінімальними, що дозволить вам заощадити значну суму.

Найчастіше міні АТС встановлюють в одному з приміщень офісу, а потім коммутируюють виклики між усіма внутрішніми абонентськими лініями компанії. При цьому АТС підключається до загальної телефонної мережі. Міні АТС можна використовувати навіть в тому випадку, якщо організація розташувалася відразу в декількох будівлях. Потрібно просто провести з`єднувальні лінії - або аналогові, або цифрові - на ваш вибір. Перевага останніх полягає в тому, що вони здатні обробити більше одного з`єднання, приймаючи виклики відразу з декількох телефонних номерів.

Ціна міні АТС буде залежати від того, яку модель ви виберете для себе, якими можливостями і функціями вона володіє. Ті, хто користується цим обладнанням, кажуть, що навіть при більш високій початкової вартості, воно в підсумку обходитися дешевше, ніж користування лінією загальної телефонного зв`язку. Варто виділити кілька основних переваг міні АТС:
  • можливість забезпечити повнодоступної схеми комутації, при цьому зв`язок буде здійснюватися без блокувань;
  • наявність інтелектуальних систем розподілу викликів;
  • широкий набір сервісних функцій;
  • надання абонентського обслуговування незалежно від місця розташування клієнта і способу його підключення до телефонної мережі;
  • високий рівень надійності і безперервність телефонного зв`язку.
Фильтры товаров
Виробник