OLT (PON-комутатори)

32702 грн
КОД: 84897
Доступний
Оптический линейный терминал третьего уровня для сетей доступа на основе технологии GEPON с 8-ю портами GEPON и 8-ю портами Gigabit Ethernet. Поддерживает...
59848 грн
КОД: 84900
Доступний
Bdcom OLT GP3600-8 – современный L2/L3 PON коммутатор с восьминадцатью GPON портами, четырьмя портами 1G SFP, четырьмя портами 10G SFP+, четырьмя...
76263 грн
КОД: 84901
Доступний
Bdcom OLT GP3600-16 – современный L2/L3 PON коммутатор с шестнадцатью GPON портами, четырьмя портами 1G SFP, четырьмя портами 10G SFP+, четырьмя...

Купити PON-комутатори

На сьогоднішній день оптичні мережі пасивного типу (або PON) стрімко набирають популярність, за рахунок цілого ряду незаперечних переваг, серед кінцевих користувачів і операторів зв`язку. Завдяки такому обладнанню провайдери без жодних зусиль можуть нарощувати кількість абонентів і розширювати свої мережі, не виділяючи при цьому істотні суми на дороге устаткування.

Одним з головних елементів оптичної мережі пасивного типу, виконаної за технологією GPON, є приемопередаючий пристрій OpticalLineTerminal або так називаючий OLT-комутатор. Воно призначене для трансляції даних абонентських терміналів, тобто пристрій передає необхідну інформацію на абонентський термінал і здійснює прийом зворотних повідомлень від нього. OLT-комутатори вважаються опорною точкою для оптичної мережі PON, точніше кажучи головним активним обладнанням в ній.

Більшість комутаторів укомплектовуються додатковими функціональними можливостями, які дозволять користувачеві мати широкосмуговий доступ до інтернету управління абонентами, тому перш ніж копувати OLT - комутатор, необхідно уважно вивчити всіх популярних виробників подібного обладнання і підібрати пристрій, що відповідає вашим вимогам і запитам. На сьогоднішній день найбільш поширеною торговою маркою з виготовлення PON обладнання є BDCOM. Даний виробник випускає досить якісні моделі, та й ціна OLT - комутаторів цього бренду не надто завищена.

OLT-обладнання встановлюють на початку оптичної мережі пасивного типу. Основним призначенням комутатора є комутація і агрегація трафіку. Кожен порт OLT-комутатора може розгалужуватися до 64 абонентських терміналу, але бувають моделі і з невеликою кількістю портів.

Наш інтернет-магазин "Magazun.com" пропонує своїм клієнтам вивчити наш каталог OLT-обладнання і замовити OLT-комутатор, за допомогою якого ви зможете організувати оптоволоконну мережу будь-якого масштабу. Якщо ви вперше стикаєтеся з подібним обладнанням і вам необхідна консультація в питанні вибору, то наші висококваліфіковані фахівці завжди раді допомогти вам підібрати ту саму модель, яка забезпечить якісну передачу інформації без перешкод, перевантажень і збоїв, а також допоможуть оформити онлайн-заявку на придбання продукції.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 32702грн
  • 76263грн
Виробник