Доставка

Всі товари в нашому магазині продаються з доставкою. Якщо Вам зручніше забрати замовлення самому, приїжджайте до нас в гості. Як до нас дістатися, Ви можете знайти в розділі контакти. Зробити замовлення можна кількома способами, зателефонувати за телефонами:
(067) 370 44 11
(067) 373 46 26
(050) 370 44 11
(063) 370 44 11
(0372) 909 115

або через корзину в інтернет-магазині. Також ви можете замовити послугу зворотного дзвінка і ми вам передзвонимо.

 

Доставка по Україні

Доставку практично в усі міста України здійснюємо найпопулярнішими і перевіреними компаніями:
Вартість доставки в регіони визначається фірмою-перевізником. І залежить від розміру вантажу, що перевозиться та відстані.

При використанні перевізника "Нова Пошта", товар, після надходження на відділення, зберігається протягом 5 робочих днів, з урахуванням дня надходження. По закінченню 5 днів товар АВТОМАТИЧНО повертається назад!
Якщо ви хочете продовжити термін зберігання товару на складі Нової Пошти - попередьте про це наших менеджерів, зателефонувавши за вказаними вище телефонами!

Доставка по м.Чернівці

Здійснюємо доставку по місту, вартість доставки 35 грн.


Інформація про відправку

Після відправки замовлення Вам прийде SMS з номером декларації від Magazun.com, за яким можна отримати товар. Також вам буде надіслано листа з інформацією про відправку, а також будь-яку інформацію по вашому замовленні ви зможете подивитися в особистому кабінеті.

Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні