Оповіщення і озвучування

Системи оповіщення і озвучування

Системами оповіщення та озвучування називають багатофункціональні засоби передачі мовних оголошень, повідомлень на великі відстані. Також така система служить засобом створення якого-небудь музичного супроводу. Елементами оповіщення є настінні, рупорні, вуличні, стельові гучномовці, підсилювачі потужності звуку і програвачі.

Системи сповіщення і область їх застосування

Системи оповіщення та озвучення допоможуть здійснити звукове повідомлення при пожежі, інформуючи при цьому відразу величезнe кількість людей, завдяки чому можна запобігти плачевні наслідки і наявність жертв.

На сьогоднішній день апаратуру для озвучення та оповіщення можна зустріти у великих будовах чи об`єктах. Найчастіше з такими системами ми стикаємося в метро, супермаркеті, автобусі, поїзді, літаку та інше. Ще подібне пристосування служить для екстреного пошуку робітників на великих територіях або заводах. Але головним його призначенням залишається інформування людей при будь-якій аварійній ситуації. Тому кожен власник великого об`єкта завжди приймає рішення купити систему оповіщення та озвучування для того, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників.

Особливості проектування систем оповіщення та озвучування

Проектування даних систем грунтується на архітектурних особливостях об`єктів та їх призначеннях. При установці апаратури оповіщення та озвучування необхідно брати в облік площу будови, тип приміщення, його форму і пропорційність сторін. Перш ніж замовити систему оповіщення та озвучування, потрібно розрахувати рівень звукового тиску в будівлі. Для визначення рівня шуму можна скористатися спеціальними таблицями, завдяки яким ви зможете правильно підібрати устаткування і забезпечити необхідний рівень тиску звуку на об`єкті.

Ціна систем оповіщення та озвучування варіюється залежно потужності устаткування, тобто, на яку максимальну відстань апаратура здатна передати необхідну інформацію і при цьому зберегти якість трансльованого сигналу. Наш інтернет-магазин пропонує вам вивчити різноманітність нашого асортименту і підібрати відповідний для вашого об`єкта варіант. Якщо ж ви вперше стикаєтеся з подібними системами і важко визначити, яке обладнання вам підійде, то наші консультанти завжди готові надати вам допомогу при виборі необхідної апаратури.