Оптичні диски

271 грн
КОД: 26869
Доступний
Тип: компакт-диск,
Тип диска: СD-R,
Ємність носія: 700 Мб
336 грн
КОД: 26897
Доступний
Тип: компакт-диск,
Тип диска: DVD-R,
Ємність носія: 4.7 Гб,
Кількість в упаковці: 50
570 грн
КОД: 26898
Доступний
Тип: компакт-диск,
Тип диска: СD-R,
Ємність носія: 700 Мб,
Кількість в упаковці: 100

Купити оптичні диски

В умовах величезної кількості інформації, з якою часом доводиться працювати користувачеві, важливе місце займають носії цієї інформації.

З розвитком технологій з`являються все більш нові різновиди і аналоги цифрових носіїв, однак перевіреними і надійними були і залишаються оптичні диски. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити оптичні диски з різними параметрами і ємністю.

У нас є звичайні CD-R - стандарти носіїв інформації, найбільш відповідні для резервного копіювання. Обсяг інформації у них до 700 MB (це, приблизно, 74 хвилини аудіозапису). На такий диск запис може бути проведений тільки один раз або частинами (сесіями), залежно від методу пропалювання даних на CD-R. Також у нашому магазині можна придбати диск CD-RW - для багаторазового запису даних, простіше кажучи, пере записуваний.

Ну і звичайно не можна обійти увагою DVD-диски, які дозволяють зберігати набагато більший обсяг даних - в середньому до 4.7 ГБ. Ціна на DVD-диски може трохи відрізнятися, залежно від того, який DVD ви вирішили придбати: односторонній або двосторонній; одношаровий або двошаровий.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо придбання товару, його оплати або доставки, то ви можете задати їх нашому консультанту (у тому числі і в режимі он-лайн), який допоможе вам вирішити будь-яку з вищевказаних проблем. Відгуки про диски можуть бути найрізноманітнішими, серед користувачів виникає завжди достатньо багато суперечок, пов`язаних з виробниками та параметрами самих дисків. Однак найголовніше - це правильне використання оптичних дисків. Дотримання правил їх експлуатації дозволяє продовжити термін їх служби.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 271грн
  • 570грн
Виробник
Тип диска
Ємність носія