Оптоволоконний кабель FinMark UT024-SM-03-T, 1km підземний

Фотографія 1 оптоволоконного кабеля Оптоволоконний кабель FinMark UT024-SM-03-T, 1km підземний

Наведіть на картинку для збільшення

24401 грн
Ціна з ПДВ: 25620 грн.
Доступний
Виробник: FinMark
Метрів в бухті: 1000м.
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

FinMark UT024-SM-03-T - качественный оптический кабель типа UT с одним оптическим модулем в самом центре. Внутри этого модуля расположено 24 одномодовых волокна. Кабель широком распространяем для прокладки в грунтах любой категории, на мостах, в трубопроводах, в тоннелях, а также со наружной стороны стен зданий и сооружений.

Кабель FinMark UT024-SM-03-T способен выдержать достаточную нагрузку при растяжении и сжатии, а именно 2100 Н и 1000 Н/100мм соответственно. Важную роль в этом играют две стальные проволоки с диаметром 1.2 миллиметра.

Конструкция кабеля FinMark UT024-SM-03-T

Двадцать четыре оптических волокна в оптическом модуле (диаметр: 3.6 мм) наполненным гидрофобным гелем в само центре кабеля. Выше расположен шар водоблокирующей ленты и стальная гофрированная лента. Выше идет внешняя оболочка, на основе высокоплотного полиэтилена (толщина: 2.75 мм), внутри которой противоположно расположено два силовых элемента в виде стальной проволоки в 1,2 миллиметра.


Де купити FinMark UT024-SM-03-T, 1km?
Продажем подібного роду займається безліч магазинів, але тільки спеціалізовані з них запропонують Вам широкий асортимент продукції, який буде відповідати заявленим параметрам. Наш інтернет-магазин належить якраз до такої категорії. Ми завжди готові надати своїм покупцям від бюджетних до дорогих рішень по одній з найдоступніших цін на ринку. Тут нема чому дивуватися, так як наша компанія на пряму співпрацює з розробниками. Торгова марка FinMark відзначається виробництвом довговічності і якістю використаних в конструкції матеріалів. FinMark UT024-SM-03-T, 1km заслужила багато похвальних відгуків, ознайомитися з якими Ви зможете у відповідній вкладці цього витратного матеріалу. В розділі Витратні матеріали крім широкого асортименту на Оптоволоконний кабель Ви виявите ще безліч інших витратних матеріалів. Тут ви виявите кабельну продукцію для будь-якої прокладки в області відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, СКУД, мережі, телефонії, оптоволоконного інтернету. В наявності також будь-які роз`єми і конектори для обтиску вище зазначених кабелів, коробки, хомута, дюбеля, троси і т.д. Загалом що там говорити, запропонований нами асортимент покликаний задовольнити практично будь-які потреби в більшості завдань.
Купити FinMark UT024-SM-03-T, 1km ви зможете в: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі та в багатьох інших містах по всій Україні. Ціна на FinMark UT024-SM-03-T, 1km в нашому інтернет-магазині якщо не сама, то одна з найнижчих на ринку. Ми пропонуємо широкий набір корисної інформації, включаючи фото, відгуки і все для того щоб зробити вибір для нашого покупця максимально комфортним. На будь-який товар ми пропонуємо гарантійні зобов`язання.

Якщо наданої на нашому сайті інформації, виявиться недостатньо і у Вас виникне будь-яке питання ми з нетерпінням будемо чекати вашого дзвінка за телефоном (067) 370-44-11 або (050) 370-44-11. Отримавши від вас дзвінок наші висококласні фахівці в області Витратні матеріали з великим задоволенням і в повному обсязі дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання, і при необхідності допоможуть підібрати ідеально підходящий під Ваші запити витратний матеріал.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • UT024-SM-03-T, 1km
Виробник:
Вид кабелю:
одномодовий
Застосування:
підземний
Зовнішня оболонка:
PE (поліетилен)
Кількість волокон:
24
Мін. радіус вигину (динамічний):
20
Мін. радіус вигину (постійний):
10
Макс. стискування (довготр.):
300 Н/100 мм
Макс. стискування (короткостр.):
1000 Н/100 мм
Маса кабелю:
111 кг/км
Метрів в бухті:
1000м.
Навантаження при розтягуванні (довготр.):
700 H
Навантаження при розтягуванні (короткостр.):
2100 H
Робоча температура:
-40...+60°C
Розміри кабелю:
?10,8 мм
Силові елементи:
2 шт. сталевий дріт: 1,2 мм
Тип кабелю:
UT

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Аксесуари для Оптоволоконний кабель FinMark UT024-SM-03-T, 1km підземний
Можливо вас це зацікавить
 
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку