Оптоволоконне обладнання

Оптоволоконне обладнання

Купити оптоволоконне обладнання

Оптоволоконне обладнання - це найсучасніший і самий надійний засіб для передачі сигналів на великі відстані. Його головна особливість - відсутність обмежень по швидкості і смузі пропускання. Крім того, слід зазначити, що якість переданого сигналу не страждає від збільшення відстані, на яку він передається.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити оптоволоконне обладнання від провідних виробників, які дбають про високу якість своєї продукції. При цьому вартість оптоволокна ми утримуємо на демократичному рівні, завдяки тому, що співпрацюємо з постачальниками безпосередньо, без участі посередників.

Призначається оптоволоконне обладнання в основному для створення розподільних мереж. З їх допомогою ви без зусиль зможете передавати телевізійні сигнали на відстань у кілька кілометрів, без шкоди для їх якості, охоплюючи при цьому велику кількість абонентів.

Один з найголовніших предметів тут - оптичний спліттер, що представляє собою пасивний пристрій, подумки ділить переданий по оптоволоконному кабелю сигнал. Головна особливість цього обладнання - наявність декількох виходів, за допомогою яких і відбувається розгалуження сигналу, одержуваного з супутника на кілька оптичних вузлів.

У нас ви можете вибрати будь-яке оптоволоконне обладнання - ціна при цьому буде залежати від його технічних характеристик, набору функцій і можливостей. Якщо з`явиться така необхідність, то ви завжди можете порівняти кілька обраних моделей між собою, щоб придбай ту, яка влаштує вас за всіма параметрами - від вартості до списку здібностей.

Оптоволоконне обладнання застосовується, як у побуті, так і в промислових масштабах. При цьому важливо відзначити його найголовніше властивість - оптоволокно практично не накопичує статичної електрики, а це означає, що воно є більш безпечним, діелектричним, і його можна використовувати навіть на вибухонебезпечних об`єктах і в нафтовидобувній сфері.

Якщо порівнювати його з мідними кабелями, то оптоволокно має кілька переваг:

  • - забезпечення стабільної роботи різних систем за рахунок стійкості оптоволокна до різних перешкод, у тому числі і електричним;
  • - відсутність електропровідності - відсутність ризику поломки обладнання внаслідок стрибків напруги;
  • - простота монтажу, можливість прокладки на великі відстані без використання підсилювачів сигналу або репітерів;
  • - високий рівень якості передачі даних;
  • - невелика вага і розміри;
  • - довговічність і надійність.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити оптоволоконне обладнання, ціна якого вас приємно здивує, особливо якщо розглядати її крізь призму високої якості продукції. Ми можемо запропонувати своїм покупцям кілька різних типів оптоволоконного обладнання на вибір, що дозволяє кожному придбати саме те, що йому необхідно. Будь-які питання щодо покупки цього товару ви можете задати нашим менеджерам.

23 грн
| Оптоволоконне обладнання
КОД: 54511
Доступний, доставка 1-2 дні
331 грн
Merlion | Медіаконвертера
КОД: 64653
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Merlion,
Режим роботи: одномодові,
Дальність передачі по оптиці: 25 км,
Оптичний роз`єм: SC
331 грн
Merlion | Медіаконвертера
КОД: 64654
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Merlion,
Режим роботи: одномодові,
Дальність передачі по оптиці: 25 км,
Оптичний роз`єм: SC
343 грн
Китай | SFP/FX/XFP модуля
КОД: 60410
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: Китай,
Довжина хвиль: 1550 nm,
Швидкості передачі даних: 1.25 Гбіт/с,
Тип кабелю: одномодовий,
Макс. довжина кабелю: до 5 км
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 1грн
  • 23950грн
Виробник