Відкатні (Sliding)

Відкатні (Sliding)

Відкатні приводи FAAC

є невід`ємною частиною під автоматику воріт. Ще зовсім недавно автоматика подібного виду використовувалася у великій мірі на промислових об`єктах, але вже сьогодні вона знаходить своє широке застосування в приватних будинках.

Перш ніж замовити відкатні приводи FAAC слід звернути увагу на момент сумісності моделі з наявними воротами. У більшість випадках відкатні приводи поставляється разом з новими воротами, але і трапляються випадки коли вони купуються окремо під старі відкатні ворота. Тоді питання сумісності звучить досить актуально.

Ціна на відкатні приводи залежить великою мірою від ваги та розміру полотна. Чим вище ці показники тим вище ціна відповідного приводу так як доводиться прикладати більше зусилля на відкриття/закриття воріт. Вплив на ціну також має і швидкість.

Купити FAAC Sliding приводи ви завжди зможете на сторінках нашого інтернет-магазину систем контролю Magazun.com. У широкому асортименті ви завжди зможете придбати найбільш підходящі відкатні приводи FAAC за кращою ціною і з швидкою доставкою!

8233 грн
FAAC | Відкатні (Sliding)
КОД: 34560
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип воріт: откатные,
Вага стулки (max): 900 кг.,
Вбудований контролер: нет,
Потужність: 500 Вт
Популярні товари
Цена
грн  –  грн
  • 8233грн
  • 8233.1грн
Вага стулки (max)
Вбудований контролер
Потужність


ТОП 5 ТОП 5