Кондиціонер Grunhelm GAC-07GH

Фото кондиционера Grunhelm GAC-07GH

Наведіть на картинку для збільшення

4650 грн
Доступний
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

Додаткові характеристики: Рівень шуму внутрішнього блоку: 34/30/26 дБ. Рівень шуму зовнішнього блоку: 50 дБ. Робочий діапазон зовнішній температур (охолодження): від 0 до +43. Робочий діапазон зовнішній температур (обігрів): від -7 до +24.
Де купити Grunhelm GAC-07GH?
До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова техніка безсумнівно важлива складова будь-якого будинку, адже вона покликана полегшити ваше життя в ньому і з цього наскільки ефективно вона буде це робити безпосередньо залежить від вашого вибору. Слід приділити увагу функціональної складової, якості основних компонентів, а також показників надійності і довговічності на Grunhelm GAC-07GH. Важливим фактором також буде зовнішній вигляд. Торгова марка зарекомендувала себе вже протягом багатьох років тільки з позитивного боку, може похвалитися високою якістю на Побутова техніка і на Grunhelm GAC-07GH в тому числі.

Купити Grunhelm GAC-07GH ви зможете в: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі та в багатьох інших містах по всій Україні. Ціна на Grunhelm GAC-07GH в нашому інтернет-магазині якщо не сама, то одна з найнижчих на ринку. Ми пропонуємо широкий набір корисної інформації, включаючи відео огляди, тести, відгуки і все для того щоб зробити вибір для нашого покупця максимально комфортним. На будь-який товар ми пропонуємо виконання гарантійних зобов`язань.

У широкому асортименті категорії Побутова техніка Ви виявите не тільки Grunhelm GAC-07GH, але і інші електроприлади, що дозволяють значно полегшити виконання повсякденних домашніх завдань. Ми представлені в широкому діапазоні від бюджетних рішень пристосованих до виконання вузького кола завдань до сучасних інноваційних розробок під широке коло завдань. Як підсумок з цією технікою Ви отримуєте можливість підвищення до більш високого рівня комфорту проживання.

У разі виникнення питань, звертайтеся до нас за номерами телефонів (067) 370-44-11 або (050) 370-44-11. Наші висококласні фахівці в області Побутова техніка з великим задоволенням і в повному обсязі дадуть відповідь на будь-який з них, і при необхідності з легкістю підберуть максимально відповідне Вашим потребам обладнання.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • Кондиционер Grunhelm GAC-07GH
Виробник:
Grunhelm
Площа приміщення (max):
до 20 м2
Потужність обігріву:
2,2 кВт
Потужність охолодження:
2 кВт
Пульт ДУ :
есть
COP:
нет данных
EER:
нет данных
Іонізація:
нет данных
Антиалергенний фільтр:
нет
Антибактеріальний фільтр:
нет
Вага внутрішнього блоку:
нет данных
Вага зовнішнього блоку:
нет данных
Вентиляція:
нет данных
Дезодоруючий фільтр:
нет
Катехіновий фільтр:
нет
Обігрів:
есть
Осушення:
нет данных
Охолодження:
есть
Розміри внутрішнього блоку:
нет данных
Розміри зовнішнього блоку:
нет данных
Споживання енергії (обігрів):
0,64 кВт
Споживання енергії (охолодження):
0,61 кВт
Тип холодоагенту:
R 410A
Ультразвукове очищення:
нет
Фотокаталітичний фільтр:
нет
Шум внутрішнього блоку:
26-34 дБ
Шум зовнішнього блоку:
50 дБ

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку