Оптичний модуль MikroTik S-3553LC20D

Фото оптоволоконного модуля MikroTik S-3553LC20D

Наведіть на картинку для збільшення

1518 грн
Доступний
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

Мікротік S-35/53LC20D є оптичним одноклітковиним модулем WDM SFP з роз`ємом LC на до 20 кілометрів. Призначений для використання з одномодального оптичного волокна в одиночному режимі. Підтримує стан модуля через ДДМ.

Призначений для використання з RB2011LS-IN маршрутизатори, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD-в, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G і CCR1036-12G-4S, а також з будь-якими перемикачами і медіаконвертерами, в тому числі RB26GS.

Передача даних і прийом є одним волокном на різних частотах, заощаджуючи волокна. Але для створення каналу потрібно використовувати різні сторони різних оптичних модулів, вони працюють парами. Модулі з одним волокном SFP слід використовувати для створення нових мереж.
Де купувати MikroTik S-3553LC20D?
Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких по-перше є вибір необхідного обладнання, а по-друге, що також важливо, це ціна MikroTik S-3553LC20D.
Товари від виробника відомі своєю якістю, надійністю і довговічністю. І хоча на перший погляд ви начебто переплачуєте за бренд, насправді ви економите на гарантійному і сервісному обслуговуванні та ремонті. У нашому інтернет-магазині ви можете прочитати відгуки і подивитися відео огляд.
Також в категорії Мережеве, Wi-Fi обладнання є багато й інших цікавих продуктів, їх ви можете побачити в рекомендованих товарах.
Ми доставляємо товар по всій Україні, в будь-яке місто. Купити MikroTik S-3553LC20D ви зможете в: Києві, Харкові, Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі та ще в більш ніж у тисячі населених пунктів.

Увага! MikroTik S-3553LC20D вже є на складі і ви можете замовити його за ціною на сайті вище! Якщо є питання, дзвоніть нам за тел. (067) 373-46-26 або (050) 370-44-11. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати комплектуючі або аналог, а також оформити замовлення.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • Модуль SFP MikroTik S-3553LC20D пара (1.25G Single Mode, LC, до 20км, підтримує DDM)
  • Мережевий адаптер (SFP-модуль) S-3553LC20D MIKROTIK
  • MikroTik SFP DDM 1.25G TX=1310 20KM LC (2 pcs)
  • S-3553LC20D
  • Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm, Single LC-connector) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm, Single LC-connector)
Виробник :
Довжина хвиль :
TX: 1550 нм; RX : 1310 нм
Тип кабелю :
Макс. довжина кабелю :
Гарантія :
12 міс.
Порти :
Simplex LC

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Аксесуари для Оптичний модуль MikroTik S-3553LC20D
Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, для того щоб протестувати вашу покупку