Пароочищувачі

1723 грн
КОД: 91035
Доступний
Компанія MYSTERY Electronics розширює асортимент відпарювачів для одягу нової моделі MGS-4003. Від попередніх моделей новинка відрізняє ряд переваг:...
1721 грн
КОД: 91791
Доступний
Потужність: 1500 Вт,
Захист від перегріву: есть,
Ємність бака для води: 1,5 л

Відносно нова і дуже корисна в побуті річ - пароочищувачі. Без такої техніки цілком можна обійтися, але те, що можна зробити з її допомогою, складно отримати іншими способами. Тим, хто поки не знає, що це таке і для чого використовується, варто детально ознайомитися з описом. Тим, хто вже чув - вибрати собі відповідну модель і придбати її на сайті нашого інтернет-магазину.

Для чого використовують пароочищувачі?

Багато хто помилково вважає, що пароочищувачі використовуються тільки для розгладження одягу. Це пов`язано з тим, що перші моделі були саме такими. Але сьогодні у даної техніки маса різних функцій. Застосовувати домашній пароочиститель в різних цілях можна за допомогою насадок.

Користь від такого придбання:

  • Можливість дезінфекції приміщень без використання хімічних засобів. Парова обробка знезаражує поверхні швидко і безпечно. Відмінний варіант для людей з частими проявами алергії.
  • Парова швабра дозволяє проводити ефективну прибирання житла без побутової хімії.
  • Чистка диванів, крісел, ліжок, крісел.
  • Багато людей заявляють про використання пароочищувачів для боротьби з комахами. Обробка паром знищує личинки клопів, кліщів, молі.
  • Застосовується для обробки кухонних поверхонь, зокрема, плит з прилиплим жиром.

Де купити якісний пароочиститель?

Сьогодні пароочищувачі використовуються в офісах і будинках, в лікарнях для дезінфекції приміщень, в клінінгових службах для швидкого та ефективного прибирання. Багато хто хоче купити собі таке пристосування, а хтось вже придбав. Дуже популярні моделі виробників Clatronic, Ariete, Mystery, тому ми працюємо саме з цими брендами. У нашому магазині дуже приємна ціна на всі пароочищувачі. Асортимент періодично змінюється.