Пароварки

1227 грн
КОД: 82055
Доступний
Управління: механічне,
Обсяг: 9,0 л
1057 грн
КОД: 82056
Доступний
Управління: механічне,
Обсяг: 6,0 л,
К-ть ярусів: 2,
Дисплей: ні
1695 грн
КОД: 101151
Доступний
Управління: механічне,
К-ть ярусів: 2,
Дисплей: ні
3048 грн
КОД: 110701
Доступний
Ця Вставка вставки (паста) з нескінченним колекція шеф-кухаря дозволяє легко злити воду з приготовленої пасти і ідеально підходить для захисту делікатної...
301 грн
КОД: 115830
Доступний
Управління: механічне,
К-ть ярусів: 2,
Дисплей: ні
854 грн
КОД: 115832
Доступний
Управління: механічне,
К-ть ярусів: 3,
Дисплей: ні

Якщо ви хотіли купити пароварку в Україні, то потрапили за адресою: в каталозі нашого магазину представлені пристрої від самих іменитих виробників (Tefal, Philips, Braun, Russell Hobbs), які зарекомендували себе на ринку. Ціни порівняно невисокі: ми орієнтуємося на широку аудиторію. При необхідності замовлення може бути відправлений практично в будь-яке місто: Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Чернівці, Львів, Суми, Запоріжжя - продовжувати перелік можна довго. Коротенько розповімо про основні критерії вибору пароварок.

Критерії вибору пароварки

При покупці потрібно звертати увагу на наступні моменти:

  • Управління. Виділяють два типи сучасних пароварок: з механічним і електронним управлінням. У першому випадку час приготування страви виставляється за допомогою спеціального перемикача-таймера. Електронні моделі більш «мудрі», а й більш функціональні: вони оснащуються спеціальним табло з безліччю кнопок, за допомогою яких можна задавати різні режими готування, час приготування страв.
  • Потужність. Потужність безпосередньо пов`язана зі швидкістю приготування їжі. Тому в тому випадку, якщо ви не хочете втрачати дарма час, зверніть увагу на моделі з потужністю понад 1500 Вт. Якщо ж особливої «поспіху» в готуванні ви не відчуваєте, цілком достатньо буде пароварки з потужністю в 1000 Вт.
  • Корпус. Тут є три варіанти: пластиковий, металевий або металопластиковий корпус. Другий і третій варіант вважаються надійнішими, однак в сучасному світі неможливо говорити про перевагу металу над полімерними матеріалами.
  • Число чаш. Пароварки можуть мати одну, дві або три чаші. Тут потрібно орієнтуватися виключно на число людей, які можуть використовувати пристрій, та загальний обсяг і число страв, які доведеться готувати разом.
  • Отвір для води. Наявність отвору для доливання рідини - вагома перевага: воно дозволить вливати воду в процесі приготування, не перериваючи його.
Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 301грн
  • 3048грн
Виробник
К-ть ярусів
Матеріал
Обсяг
Потужність
Управління
Чаша для рису
Колір