Пасивні передавачі

Пасивні передавачі

Пасивні багатоканальні передавачі по витій парі

Дуже часто багато хто задається питанням, чому краще використовувати передачу відеозображення по витій парі, а не по коаксіальному кабелю. По-перше, вита пара має можливість працювати в умовах перешкод, коли в коаксіалі перешкоди проявляються не відразу, а після того, як було збільшене навантаження на мережу. По-друге, при використанні витої пари може передаватися відразу кілька сигналів, причому заважати один одному вони не будуть. По-третє, якщо утворилися які-небудь ушкодження, вони швидко і легко відновляться. І ще однією перевагою є здатність трансляції живлення за вільними парами.

Якщо вам потрібно організувати ефективну систему відеоспостереження на невеликій відстані по витій парі, рекомендуємо використовувати додатково таке обладнання, як пасивний багатоканальний передавач відеосигналу, купити який можна в нашому інтернет-магазині.

Передавачі пасивного типу будуть ідеальним рішенням для об`єктів середніх розмірів, оскільки мають повноцінне кабельне відеозображення. Даний пристрій дозволяє виробляти трансляцію відео в кольоровому або чорно-білому режимі реального часу. Пасивні передавачі зводять опір до нуля і перетворюють сигнал в протилежний з поляризованим магнітним полем. Такі пристрої ідеально підійдуть для організації безпеки та спостереження, а також відео конференц-зв`язку.

Чому варто замовити пасивний багатоканальний передавач відеосигналу?

Придбати це обладнання коштує з багатьох причин, серед яких виділимо:

  • Передавачі пасивного типу не вимагають зовнішнього живлення, що значно полегшує процес монтажу;
  • Завдяки спрощеною схемою конструкції, пристрій досить простий у використанні;
  • Пасивний передавач здатний організувати багатоканальну передачу по одному кабелю, при цьому канали ніяк не впливають один на одного.

Цей список може бути нескінченним, але не варто забувати про ще одну перевагу - ціна пасивного багатоканального передавача відеосигналу, яка є досить прийнятною, тому ви зможете організувати ефективну систему відеоспостереження, заощаджуючи при цьому бюджет.

Наш спеціалізований інтернет-магазин може запропонувати не просто широкий асортимент цього обладнання, але також гарантувати його високу якість, надійність, довговічність. Більш детальні технічні характеристики та ціни багатоканальних пасивних передавачів відеосигналу ви зможете дізнатися в даному розділі нашого інтернет-магазину, а наші висококваліфіковані співробітники будуть раді відповісти на всі ваші запитання.

361 грн
SVS | Пасивні передавачі
КОД: 19131
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: SVS,
Тип прийомопередавача: пасивный,
К-ть входів відео: 4 видео,
К-ть входів аудіо: нет,
Дальність передачі відео, колір: до 400м.,
Грозозахист: есть
1150 грн
SVS | Пасивні передавачі
КОД: 19134
Доступний, доставка 1-2 дні
Виробник: SVS,
Тип прийомопередавача: пасивный,
К-ть входів відео: 16 видео,
К-ть входів аудіо: нет,
Дальність передачі відео, колір: до 400м.,
Грозозахист: есть
Популярні товари
Цена
грн  –  грн
  • 361грн
  • 1150грн
Виробник
К-ть входів відео
Дальність передачі відео, колір
Живлення на камеру
Грозозахист