Передавачі KINGWAVE

Передавачі

Передавачі відеосигналу KINGWAVE

дозволяють з`єднувати в єдину мережу безпровідні камери і провідні відео реєстратори або навпаки. Відстань, на якій можуть діяти ці пристрої, становить від 100 метрів до 2 км.

Принцип роботи передавачів відеосигналу KINGWAVE простий і зрозумілий. Його основне призначення - зробити провідну охоронну систему безпровідною. Підключивши до провідного пристрою такий передавач, можна передавати відео зображення на приймальні пристрої на великі відстані. Наприклад, підключений до провідної відеокамери пристрій передачі інформації, отримує від неї відеосигнал, перетворює його в безпровідний аналоговий радіосигнал, передаючи його потім на приймаючий пристрій. Зазвичай передавачі відеосигналу KINGWAVE працюють на частоті 2,4 ГГц.

Якщо коротко описати функції і особливості роботи цих пристроїв, то вийде наступний список:

  • - за допомогою передавачів провідна мережа з великою кількістю кабелів швидко і легко перетворюється в безпровідну.
  • - встановлюючи безпровідні системи, оснащені передавачами відеосигналу, в приміщеннях, ви допоможете запобігти пошкодження останнього від монтажу пристроїв охоронної системи.
  • - безпровідні системи KINGWAVE настільки прості в установці, на відміну від провідних, що побудувати їх зможе навіть людина, не маюча великого досвіду подібних робіт.
  • - передавачі KINGWAVE можуть передавати, в залежності від моделі, відеосигнал на відстань до 2-х км.
  • - підключення передавачів відбувається через стандартний RCA вхід, а від перегріву його надійно захищає вбудований кулер.

З безпровідними пристроями стало можливим забезпечення надійної охорони навіть тих територій, де раніше створити систему відео спостереження не представлялося можливим: відкриті території великої площі, навантажувальні майданчики, промислові приміщення тощо.

У магазині Magazun.com ви зможете купити безпровідні передавачі для систем відео спостереження KINGWAVE, ціни на які вас приємно здивують своєю адекватністю і доступністю в поєднанні з високою якістю їх виготовлення. Ми постаралися викласти по кожному пристрої максимально докладну інформацію. Тут ви також зможете прочитати відгуки по передавачах KINGWAVE від покупців що раніше їх купили.

У цій категорії немає товарів