Платіжне обладнання

У цій категорії немає товарів

Платіжне обладнання для торгівлі

- це пристрої, які призначаються для реєстрації електронних платежів за надані послуги.

Зокрема мова йде про мобільні платіжні термінали, які використовуються для реєстрації здійснених платежів за послуги мобільного зв`язку, інтернет-провайдера, постачальника послуги кабельного телебачення, ЖКГ тощо

Мобільний платіжний термінал дозволяє здійснювати реєстрацію платежів швидко і просто, в будь-якому населеному пункті країни. При цьому його програмне забезпечення може змінюватися користувачем згідно з потребами тієї або іншої сфери діяльності підприємства.

Однією з переваг платіжного терміналу є той факт, що більша частина моделей оснащується ЖК-дисплеєм, з підсвічуванням, на якому відображається текстова та графічна інформація, що має важливість для користувача. Для зручності користувача інформація поділяється на рядки - найчастіше на 8.

Для того, щоб користувачеві було зручніше керувати пристроєм, його оснащують клавіатурою (зазвичай на 24 клавіші). З їх допомогою можна легко і швидко переміщатися по пунктах меню управління, вводити текстову і числову інформацію, вибирати необхідні пункти меню.

Вирішивши купити платіжне обладнання, зверніть увагу на його комплектацію. Краще, якщо в неї буде відразу входити програмне забезпечення, що дозволяє приєднувати пристрій до ПК для здійснення операцій з файлами на самому терміналі. Також варто звернути увагу на:

  • - Можливість віддаленої роботи з пристроєм за допомогою GPRS-зв`язку,
  • - Наявність вбудованого RFID-зчитувача для роботи з безконтактними картами,
  • - Можливість підв`язки до пристрою будь-якої платіжної системи (робиться за допомогою SDK-бібліотеки).

Зверніть увагу - ціна на платіжне обладнання в нашому інтернет-магазині більш ніж прийнятна, що досягається нашим тісним співробітництвом з постачальниками цієї продукції.