Плити

10220 грн
КОД: 82018
Доступний
Колір: білий,
Кількість конфорок: 4 шт.,
Тип плити: електрична,
Тип духовки: електрична,
Покриття поверхні: склокераміка,
Обсяг духовки: 71 л
3496 грн
КОД: 82023
Доступний
Колір: білий,
Кількість конфорок: 4 шт.,
Тип плити: газовая,
Тип духовки: газовая,
Покриття поверхні: эмаль,
Обсяг духовки: 54 л

Кухонні плити

Кухонна плита - один з найнеобхідніших побутових приладів. Для чого вона потрібна, пояснювати не потрібно, а от як вибрати правильно модель - досить складне питання, відповідь на який знає далеко не кожен споживач. Існує кілька нюансів, на які слід звернути особливу увагу.

Кухонні плити та їх види

Плити діляться на три основних види, які поділяються на підтипи:

 • газові (з емальованої, металевої та склокерамічною поверхнею). Мають знімну решітку або незнімні підставки для посуду (встановлені на кожній пальнику);
 • електричні (зі склокерамічним і емальованим покриттям). Конфорки виконані у вигляді "млинців" різних розмірів. Плити зі стеклокерамикой можуть оснащуватися одним з трьох типів конфорок: індукційні, рапідние, галогенні;
 • комбіновані. Їх варіації:
 • - варильна поверхня газова, а духовка - електрична;
 • - варки поверхня електрична, а духовка газова;
 • - варки поверхня має 2 види конфорок (2 - газові і 2 - електро). Духовка в цьому випадку може бути як газової, так і електричної.

Газові кухонні плити - були і залишаються найбільш популярними серед споживачів. В цілому, можна сказати, що вони не настільки зручні, скільки звичні для людей. Якщо з поставками газу немає проблем, то така плита буде відмінним рішенням з будь-якого боку (технічної та фінансової). Можуть оснащуватися системою електророзжігома. Дуже зручна функція - головне не забувати вчасно міняти батарейки, що призводять її в дію.

Електричні плити не набагато поступаються газовим у популярності. Більш низькі показники затребуваності обумовлені тим, що багато хто просто не звикли користуватися електроплитами. Складно поміняти звичний прилад на "невивчений", тому споживач зупиняє свою увагу на подібному, а не альтернативному варіанті.

А ось комбіновані плити, які були випущені в продаж порівняно недавно, набирають популярності, погрожуючи "змести" своїх виключно газових або електричних конкурентів з ринку. Однак купити кухонну плиту такого типу буде нерозумним рішенням у випадку, якщо у вас в будинку немає газопроводу, все одно нею неможливо буде користуватися повноцінно. І ще один нюанс - духовки в таких плитах зазвичай не найбільші.

Функціональні особливості сучасних кухонних плит

Ви можете придбати найпростішу модель плити, без зайвих "наворотів", щоб готувати на ній їжу, а в духовці зрідка запікати м`ясо, пиріжки та інші не складні смакоту. Але якщо ви любите готувати, дивуючи свою сім`ю кулінарними шедеврами, то варто подумати над тим, щоб купити плиту з більш розширеним функціоналом:

 • Гриль - функція, що дозволяє запікати м`ясо на рожні. Краще вибирати кухонні плити з духовкою електричного типу, що не пересушують м`ясо, залишають його соковитим. Ідеальний варіант розташування вертіла - діагональ.
 • Таймер. Може являти собою просто звуковий сигнал. Інший варіант - автоматичне виключення після закінчення готування.
 • Газ-контроль. Зрозуміло, що ця функція є тільки в газових плитах. Вона підвищує безпеку експлуатації, адже конфорка просто відключиться, якщо газ буде раптово відключений.
 • Функція самоочищення. У звичайних плитах вона не особливо потрібна, а от якщо модель забезпечена грилем, то самостійно очищати внутрішню поверхню духовки від жиру - завдання не найприємніше для господині.
 • Перемикачі. Виступаючі ручки і кнопки незручні і не завжди безпечні, на відміну від сенсорної панелі управління.
 • Управління. Зазвичай у газових плитах воно механічне, а в електричних і комбінованих - зазвичай електронне або змішане.
 • Захист від дітей. Якщо в будинку маленька дитина, функція "захисту" просто необхідна.

Свій вибір ви зможете без проблем і зайвих фінансових витрат зробити в нашому інтернет-магазині. Вартість товарів у нас цілком доступна, при високій якості їх виготовлення. Якщо у вас з`явилися які-небудь питання, ви зможете в будь-який момент поставити їх нашим менеджерам і отримати в якості відповіді повну кваліфіковану консультацію.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

 • 3496грн
 • 10220грн
Виробник
Тип варильної поверхні
Кількість конфорок
Тип духовки
Газ-контроль
Електропідпал
Управління
Тип нагрівальних елементів
Дисплей
Колір
Кришка варильної поверхні
Конвекція
Матеріал решіток поверхні
Обсяг духовки
Покриття поверхні
Ящик для посуду
Таймер
Тип гриля