Програми для обладнання Axis

ПЗ Axis

Програмне забезпечення Axis

Програма для обладнання Axis - це система з підтримкою до 50 камер, яка дозволяє організувати ефективне охоронне відеоспостереження для малого та середнього бізнесу (магазину, готелю, виробничої дільниці або навчального закладу). Програма перевірена експлуатацією більше 50-ти тисяч систем подібного типу по всьому світу. Гарантія ефективності та надійності роботи програми - головна причина популярності Axis, отримання лідируючого місця на світовому ринку.

Використовується вона виключно для експлуатації обладнання компанії Axis. З її допомогою встановлення та налаштування здійснюється досить просто, за рахунок того, що застосовується загальна конфігурація відразу для декількох пристроїв, а також є автоматичне виявлення підключених камер.

Одна з основних переваг програми - наявність функції управління поворотною камерою. За допомогою миші ви зможете змінювати напрямок відеокамери, повертати у вихідне положення, збільшувати або навпаки зменшувати потрібне зображення. А якщо ви переглядаєте відео в повноекранному режимі, то ця функція стає автоматичною. Ще програмою передбачається перегляд в 4-екранному режимі в реальному часі або зі зниженою швидкістю передачі картинки. Ця функція актуальна в тому випадку, якщо завантаженість мережі висока або смуга пропускання занадто маленька.

Встановити програму для обладнання Axis не складе великих труднощів, оскільки використовується ефективний майстер настройки, який покроково буквально за хвилини призведе програму в робочий стан. Зберігати відеозаписи ви зможете в будь-якому обсязі, наскільки дозволить це дисковий простір. Система має багатомовну підтримку, яка включає в себе такі мови як: англійська, німецька, іспанська, італійська, французька. Купити програму для обладнання Axis ви зможете в нашому інтрнет-магазині, де висококваліфіковані співробітники завжди прийдуть вам на допомогу і оперативно дадуть відповідь на всі питання стосовно цієї системи. Оновлення програми для обладнання Axis буде здійснюватися автоматично і платити за це вам не доведеться.

Відразу хочемо попередити про те, що в інтернеті ви, звичайно, знайдете величезну кількість привабливих пропозицій завантажити безкоштовно програму для обладнання Axis, але не варто довіряти настільки важливе питання безпеки "піратському" софту, який до того ж часто урізаний по функціональності. Купуйте ПЗ в нашому інтернет-магазині і будьте впевнені в його надійності, так само як і безпеці об`єкту, що охороняється!

У цій категорії немає товарів