Програми для відеокамер Brickom

ПЗ Brickcom

Програмне забезпечення Brickom

Тайванське підприємство Brickcom Corporation дуже давно працює в сфері виробництва пристроїв для відеоспостереження, випускаючи на світовий ринок при цьому різне обладнання для охоронних систем різного типу, в тому числі і систем відеоспостереження. Однією з розробок стала програма для обладнання Brickcom.

У компанії існує декілька принципів:

  • робота консультаційного центру здійснюється 24 години на добу без єдиного вихідного;
  • "в ногу з часом" - підприємство створило спеціальний відділ розробок, де співробітники працюють над створенням власних рішень для відеоспостереження;
  • випускаюче устаткування має загальноприйняті стандарти PSIA і ONVIF;
  • відеореєстратори і камери бренду Brickcom не поступаються якістю виробникам VIP-рівня;
  • на весь час розробки здійснюється тотальний контроль;
  • все обладнання марки Brickcom має 2 роки гарантії безперервної роботи.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити програму для обладнання Brickcom, яка є ідеальним бюджетним рішенням для відеоспостереження на невеликих територіях, наприклад, в офісах, заміських будинках, ресторанах, міні-маркетах та інших об`єктах середньої величини. Ціна програми для обладнання Brickcom досить прийнятна, для того щоб будь-який починаючий підприємець або домовласник мав можливість створити ефективну охоронну систему для свого володіння.

Встановити програму для обладнання Brickcom не складе труднощів, оскільки система оснащена доступним майстром установкою, яка покроково допоможе вам привести програму в робочий стан. Також виробник подбав про те, щоб оновлення програми для обладнання Brickcom здійснювалося регулярно і абсолютно безкоштовно.

У всесвітній інтернет-павутині ви зможете зіткнутися з такою пропозицією, як завантажити безкоштовно програму для обладнання Brickcom, проте не рекомендуємо вам користуватися неперевіреними софтом, особливо якщо це стосується безпеки. Купуючи ПЗ Brickcom в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені в тому, що купуєте ліцензійне програмне забезпечення з повним функціоналом, здатне забезпечити високий рівень безпеки вашого об`єкта. Якщо вам знадобиться консультація з питання особливостей установки або використання програми, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за детальною консультацією, зв`язавшись з ними по телефону або в режимі онлайн.

Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 0грн
  • 0.1грн