Програма "НомерОк"

ПЗ НомерОК

Програмне забезпечення "Номерок"

Вам набридли постійні непрохані гості, а системи відеоаналітики не по кишені? Ви хочете організувати автоматичний проїзд по номеру машини на територію вашого підприємства або приватну парковку? Необхідно регулярно подавати звіт про в`їхаючі і виїхаючі автомобілі? Вам на допомогу прийде програма для розпізнавання номерів номерок. Дана система легко зможе вписатися в ваш бюджет. Вона сумісна практично з будь-яким відеореєстратором і IP камерою. До того ж програма працює на операційній системі Windows.

Суть принципу роботи системи "Номерок"

"Номерок" захоплює цифровий відеопотік, розпізнає автомобільний номер і зберігає подію із записом кадру з номером і часом. Якщо програмою не було розпізнано номер авто або розпізнано нечітко, подія все одно буде записаною, але про не точне розпізнання або його відсутність ви отримаєте сповіщення.

Завдяки системі ви зможете розподіляти розпізнані номери в два списки "білий" і "чорний", додавши до кожного номеру певний коментар. На основі даних з цих списків за номером автомобіля ви зможете скласти статистику відвідування і стежити за в`їздом і виїздом транспорту. База даних, яка формується під час роботи програми, обмежується тільки лише величиною жорсткого диска, на якому було вирішено встановити програму для розпізнавання номерів номерок. Інформація може імпортуватися на зовнішній носій у вигляді текстового документа. Паралельно з цією операцією зберігається база фото машин з уже розпізнаними номерами, тому ви з легкістю зможете простежити протягом якого часу потрібний вам автомобіль знаходився на території вашого об`єкта.

Якщо ви вирішили придбати програму для розпізнавання номерів номерок, то в комплекті ви отримаєте USB-накопичувач, де ви знайдете дистрибутив програми, USB-ключ, а також інструкцію, яка допоможе вам з установкою програми.

У програмі ви зможете здійснювати пошук з фільтрацією:

  • по коментарю;
  • за належністю до списку;
  • по зоні розпізнання;
  • по масці номера;
  • по проміжку часу.

Якщо ви вирішили завантажити безкоштовно програму для розпізнавання номерів номерок в просторах інтернету, то хочемо відразу попередити, що в основному в мережі викладені неповні версії, тому програма буде функціонувати неправильно. Так що не варто економити, до того ж ціна програми для розпізнавання номерів номерок досить прийнятна, тому кожен зможе дозволити собі витратитися всього один раз, зате отримати надійну програму, яка вбереже від небажаних гостей.

Якщо Ви хочете придбати це ПЗ, зробити це можна в нашому інтернет-магазині. Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання, що стосуються особливостей експлуатації програмного забезпечення "Номерок". Вам достатньо просто звернутися до них (по телефону або в режимі онлайн), щоб отримати докладну консультацію.

Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 6349грн
  • 22330грн