Підігрів для камер відеонагляду

У цій категорії немає товарів

Купити підігрів для камер

Навіщо потрібні пристрої для підігріву камер відео спостереження? Що вони собою представляють? Як використовуються? Який з них слід вибрати? На всі ці питання ви зможете отримати відповідь у наших менеджерів, які мають величезний досвід роботи у сфері обладнання для систем відео спостереження.

Створити ідеальні умови роботи для всіх відеокамер не завжди надається можливість. Природно, що вибирати пристрої відео спостереження слід, орієнтуючись на їхні технічні характеристики та експлуатаційні особливості. Наприклад, камери для внутрішніх охоронних систем не можна встановлювати на вулиці, оскільки вони не володіють такою важливою властивістю, як стійкість до перепадів температур, на відміну від спеціально створених для таких умов вуличних камер. Однак не всі зовнішні відеокамери здатні працювати при дуже низьких температурах і високій вологості без спеціальних захисних корпусів, що мають підігрів для камер, що працює в несприятливих умовах.

Такі корпуси (термокожухи), як мінімум позбавляють вас від ефекту запітнілого скла камери, а як максимум - оберігають камеру від негативного впливу зовнішнього середовища. У деяких випадках, навіть якщо камера не встановлена на відкритому місці, на неї не потрапляє вода, сніг та інші опади, використання пристрою для підігріву камер відео спостереження буде необхідним. Такі корпуси захистять внутрішню «начинку» пристрою відео спостереження від конденсату, який згубно діє на його мікросхеми, з`єднання та інші внутрішні деталі. Скупчення вологи всередині камери чревато швидким виходом її з ладу, а значить зниження ефективності роботи охоронної відео системи і додатковими витратами на ремонт або заміну на робоче обладнання.

Підігрів для камер, в залежності від свого типу, може підтримувати працездатність камери при низькій температурі повітря різними способами:

  • - підігрів монтажної пластини, на яку встановлюють відео пристрій;
  • - установка всередину корпусу спеціального резисторного нагрівача (розташовується поряд з оглядовим склом);
  • - використання огрівальної системи, встановленої по периметру оглядового скла;
  • - обігрів всього корпусу камери.

Також можливе комбінування вищевказаних способів обігріву порожнини термокожуха.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий асортимент пристроїв підігріву відеокамер. Складнощів з вибором відповідної моделі зазвичай не виникає. Але якщо вони все ж з`явилися, то вирішити це питання ви можете швидко і легко за допомогою менеджерів нашого інтернет-магазину. Маючи великий досвід роботи в даній області, вони зможуть підказати вам правильне рішення.