Портативні телевізори

У цій категорії немає товарів

Автомобільні телевізори

- це пристрої, які вже сьогодні стали цілком звичними для автовласників, хоча на ринку електроніки вони з`явилися порівняно недавно. Ці прилади відрізняються доступністю ціни і функціональністю, якій позаздрить навіть сама розкішна автомагнітола. Авто TV компакті, мають невеликі, але якісні ЖК-дисплеї, оснащені декількома входами і великою кількістю функцій, дозволяючи водіям і їх пасажирам скрасити довгу дорогу або стояння в пробці.

Що вміють ці пристрої? Портативні телевізори можуть демонструвати телепрограми декількох десятків каналів, транслювати музику, відтворювати на екрані фотографії. Але це лише основні їх функції. Більш докладно розглянути всі можливості цих приладів можна, заглянувши в наш інтернет-магазин, де для кожної моделі автотелевізора написано докладний опис і перерахований повний список технічних характеристик.

Автомобільне TV дозволяє вам не відмовлятися від звичних програм і розваг, навіть якщо ви знаходитесь в дорозі. Встановивши в своїй машині цей прилад, ви ніколи не пропустите важливі новини або улюблену телепередачу. А обравши телевізор з входом під флеш-карту, ви зможете переглянути фотографії з відпустки до того, як дістанетеся до свого домашнього комп`ютера, або слухати улюблену музику не в аудіо-, а в відеоформаті.

Автомобільні телевізори та основи їх вибору

Коли на ринку з`явився РК-екран, виробникам вдалося втілити в реальність мрію тисяч і мільйонів споживачів і створити портативні телевізори, які незабаром стали іменуватися автомобільними, оскільки найбільшим попитом вони стали користуватися у автовласників. Розповідати про всі характеристики РК-дисплеїв ми не будемо, зупинимося коротко лише на таких особливостях, як відсутність здатності швидкої реакції на зміну кадру, а також деяке обмеження кута огляду. Саме про них слід пам`ятати, вибираючи автомобільне TV і місце, де він буде встановлений.

Не забудьте звернути увагу на діагональ екрану. У багатьох випадках не варто спокушатися низькою ціною маленьких дисплеїв діагональних 5-7 дюймів. Фахівці кажуть, що найбільш підходящий розмір авто TV для будь-якого автомобіля - діагональ 9 дюймів. Втім, вибір завжди залишається за покупцем, ми ж можемо лише порадити оптимальний варіант.

Ще одна важлива характеристика, яку слід враховувати - формат екрану. Портативні телевізори діляться в цьому випадку на 2 категорії - прилади з екраном 4:3 і 16:9. Який з них краще вибрати буде більшою мірою залежати від того, телевізійні передачі якої країни ви вважаєте за краще дивитися. Телебачення Росії розраховане на формат 4:3, а от більша частина супутникових каналів і DVD-відео створюються під формат 16:9.

Багато автовласників відзначають, що найкраще, коли TV в авто має вбудований DVD-плеєр, може працювати від різних джерел живлення, має вбудований радіоприймач і вхід під флеш-карти. Також серед додаткових функцій переважають: наявність вбудованого супутникового навігатора, мікрофона, можливість запису телепередачі, наявність пульта ДУ. Однак ви самі можете визначити, які з функцій важливі саме для вас, а наші менеджери допоможуть підібрати модель телевізора максимально відповідну вашим запитам.