Посудомийні машини

У цій категорії немає товарів

Купити посудомийну машину

У нашому інтернет-магазині ви можете купити посудомийну машину від провідного виробника за доступною ціною. Широкий асортимент дозволить вибрати модель, яка повністю відповідає вашим запитам та фінансовим можливостям. Але спочатку слід визначитися з вибором, а для цього розберемося, якими бувають ці побутові прилади.

Посудомийні машини за розмірами можна розділити на три основні групи:

  • Повнорозмірні - стандартний варіант, розрахований на 12-14 комплектів посуду. Зазвичай розмір машини становить 81*59*57 см. Підходить для сім`ї з 5-и осіб. Моделі відрізняються по функціональності і дизайну.
  • Вузькі - розраховані на 6-9 комплектів посуду. Підходить для сім`ї з 3-4 чоловік. Діляться ще на два типи: окремо стоячі і вбудовувані. Відрізняються вони не тільки своєю конструкцією і зовнішнім виглядом, але й розмірами. Вбудовувані посудомийні машини трохи більші, ніж окремо стоячі - в середньому 82*45*59 см проти 81*44*57 см відповідно. Як таких функціональних відмінностей у них немає. Якщо розглядати різноманітність вбудовуваних моделей, то можна відзначити, що між ними є одна суттєва відмінність. Одні моделі оснащуються панеллю керування, розташованою на лицьовій стороні корпусу. Запускати процес миття посуду можна при закритих дверцятах. Другі моделі оснащуються прихованою панеллю керування, розташованою на торцевій стороні дверцят. Запустити таку машину можна тільки при відкритих дверцятах. Саме останні є найбільш популярними у покупців.
  • Компактні - посудомийні машини цього типу мають дійсно невеликі розміри (45*55*50 см). Розраховані вони на 1-2 чоловік. Зазвичай їх купують в офіс або на дачу. Їх можна встановити на стіл, заховати на полиці нижніх кухонних шаф, передбачена можливість встройки. Важливо відразу продумати, як прокладати до них шланги - наливний і зливний.

Багато моделей можуть мати такі функціональні особливості:

  • Режим економного миття. Використовується для несильно забрудненого посуду. Витрата води і електрики мінімальна.
  • Делікатне миття. Підходить для тонкостінних склянок, келихів і іншого легко розбитого посуду. Характеризується цей режим невеликим напором і температурою води 30 градусів.
  • Режим, коли делікатне миття поєднується з миттям сильно забрудненого посуду.
  • Bio-режим. При цьому режимі миття посуду здійснюється за допомогою ензимів.
  • Відстрочення запуску. Ви самостійно програмуєте, коли машині потрібно почати процес миття посуду.
  • Режим захисту від протікання тут мова йде про те, що машина відключає подачу води при виникненні протікання. У посудомийних машинах Siemens, Bosch - це режим Aqua Stop, в машинах Miele - Waterproof, а в машинах марки AEG, Electrolux - Aqua Control.

Слід відразу вирішити, які функції будуть для вас важливі, оскільки ціна на посудомийну машину залежить від її функціональності. Якщо бюджет покупки обмежений, потрібно добре продумати, які функції будуть необхідні в першу чергу, адже кожна з них відбивається на вартості моделі. Якщо у вас виникнуть складнощі з вибором моделі, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за консультацією з цього питання. Зв`язатися з ними можна онлайн, по телефону або іншим зручним для вас способом.