Поворотні пристрої для відеокамер

У цій категорії немає товарів

Поворотні пристрої для камер

Покупка поворотних пристроїв найчастіше пов`язана з розширенням кута огляду відеокамер спостереження. Дане обладнання дає можливість переглянути досить велику площу, а також простежити за об`єктом, що рухається. Камери, встановлені на поворотних пристроях, можуть переміщатися вертикально або горизонтально, залежно від того, до якої моделі вони кріпляться.

За своєю конструкцією поворотні пристрої являють собою дві невеликі платформи. Одна з них рухається за рахунок мініатюрного двигуна, який встановлюється на нерухомій платформі за допомогою дистанційного управління зі спеціального пульта. Також пульт може виступати в ролі трансфокатора для управління камерою.

В залежності від того, якою саме комплектацією забезпечуються системи відео спостереження, поворотні камери управляються за допомогою цифрового кодованого сигналу управління через телеметричний приймач, через подачу живлення на движки обраного напрямку, або ж безпосередньо з клавіатури.

Поворотні пристрої для відеокамер діляться на пристрої для роботи на вулиці або в приміщенні. Вони працюють при дуже широкому температурному діапазоні. Також при необхідності можна замовити поворотні пристрої, оснащені потенціометрами зворотного зв`язку для того, щоб викликати заздалегідь обрані позиції (саме в них направляє відеокамера спостереження). Комплектація стандартного вуличного комплекту складається з відеокамери, трансфокатора або об`єктива, захисного кожуха і поворотного пристрою, ціна на які вказана на сайті Magazun.com.

Якщо ви вирішили замовити поворотний пристрій, то скористайтеся консультацією наших професійних продавців. Наша продукція отримує від споживачів найкращі відгуки. Поворотні пристрої в Magazun.com представлені в самому широкому асортименті. Вам залишається тільки вибрати продукцію, яка буде повністю відповідати вашим вимогам і запитам.