Передпідсилювачі

Купити передпідсилювач

передпідсилювачем називається пристрій, який розроблено для посилення електричного сигналу, що надходить зі звукознімача заварних інструментів або мікрофонів. Наприклад, якщо ви до звукової карти підключите мікрофон, то в ваших колонках або навушниках ви зможете почути тільки тихий звук. І як би ви не хотіли збільшити рівень гучності, звук все одно залишиться слабким. Саме для вирішення цієї проблеми використовується передпідсилювач. Цей пристрій, "підкачує" еклектичний сигнал до потрібного рівня, який передбачає підсилювач потужності.

Також попередній підсилювач має і інше призначення. Для того, щоб зменшити рівень шуму при трансляції звукового сигналу по проводах, передпідсилювач відповідає за узгодження вхідного/вихідного опору пристроїв. Тому попередній підсилювач можна також використовувати в ролі директ-боксу для підключення електрогітари до підсилювача потужності.

Краще всього купити передпідсилювач, який збирався на основі не трансформаторів, а радіоламп і напівпровідників. Радіолампи на відміну від трансформаторів, дають на виході м`який якісний звук, а провідники не утворюватися зайвого шуму.

Перш ніж замовити передпідсилювач, необхідно ознайомитися з його основними характеристиками, для того щоб мати загальне поняття про цей пристрій і вибрати відповідну для себе модель.

  • Найбільш значуща особливість - це показник динамічного діапазону відтворення частот. Ідеальним варіантом є інтервал 20-20000Гц.
  • Наявність перемикача інверсії фази. У разі фазової несумісності двох мікрофонів, це може сказати на якості записуваного звуку. У такій ситуації перемикач інверсії буде дуже до речі.
  • Наявність перемикача фантомного живлення, для вільного використання конденсаторного і динамічного мікрофонів.
  • Обов`язкова наявність індикатора перевантаження сигналу, який зможе оповістити в разі перевантаження, захопившись червоним кольором.
  • Наявність регулятора рівня сигналів вхідного і вихідного.
  • Наявність перемикача рівня чутливості.

Залежно від будь-яких додаткових функцій, ціна предусилителя може бути набагато вище, тому перед покупкою ознайомтеся з основними вищепереліченими характеристиками, для того щоб не переплачувати за непотрібний функціонал. Наші онлайн-консультанти, які мають великий досвід роботи, завжди готові допомогти вам у вирішенні цього питання.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 4246грн
  • 8723грн
Виробник