Приймачі KINGWAVE

Приймачі

Приймачі відеосигналу KINGWAVE

Товари тайванської компанії KINGWAVE - приймачі, передавачі, відеокамери та інші пристрої, з яких складаються системи відео спостереження, відрізняються високою якістю виготовлення і доступною вартістю.

Купуючи приймачі KINGWAVE, залежно від обраної моделі ви отримуєте такі функції, як: стандарт стиснення Н.264, підтримка мережевих протоколів, шифрування відеосигналу для запобігання несанкціонованого перехоплення його сторонніми особами, можливість запису отриманої відеоінформації на SD-карту, оснащення приладів датчиками руху, що означає можливість самостійного вибору режиму запису (циклічний, за розкладом або за рухом) і т.д.

Принцип роботи приймачів KINGWAVE полягає в тому, що вони отримують відеосигнал від передаючих йому пристроїв, підключених до камер відео спостереження. Установка таких пристроїв дуже проста. Купивши приймачі KINGWAVE, ви швидко і легко зможете перетворити провідну систему відео спостереження в безпровідну, при цьому навіть не володіючи великим досвідом роботи в цій галузі.

Ці пристрої можуть працювати з різними відеокамерами спостереження, однак якщо ви хочете отримати дійсно надійну і ефективну роботу своєї системи відео спостереження, то краще всього використовувати камери і відеопередавачі від теж виробника - KINGWAVE.

Приймачі оснащені стандартними RCA входами, що підтримують до 4-х відеокамер, оснащені датчиками руху, використовують стандартний формат стиснення Н.264, що дозволяє не тільки записувати відео високої якості на SD-карту, але і економити вільний простір на ній.

На сайті Magazun.com можна купити приймачі відеосигналу KINGWAVE, ціни та відгуки яких вас приємно здивують: оптимальне співвідношення ціна-якість дозволило цим пристроям стати одними з найбільш популярних серед величезного асортименту їм подібних, представленого на сучасному ринку. Ми постаралися викласти максимально докладну інформацію по запропонованих нами товарах. Однак, якщо ми не висвітлили якої-небудь позиції, яка вас цікавить достатньо широко, то ви завжди можете звернутися до наших менеджерів і отримати професійну консультацію з будь-якого питання, що стосується систем відео спостереження. Консультацію можна отримати в телефонному режимі, або зв`язатися з менеджерами Magazun.com будь-яким іншим зручним для вас способом (всі контактні дані вказані у відповідному розділі сайту).

У цій категорії немає товарів