Принт-сервери

1046 грн
КОД: 35072
Доступний
Тип підключення: провідні,
USB порти: 1xUSB 2.0
984 грн
КОД: 35102
Доступний
Тип підключення: провідні,
USB порти: 1xUSB 2.0
5995 грн
КОД: 119427
Доступний
Тип підключення: провідні

Купити принт-сервер

Принт-сервери або сервери друку є сьогодні найбільш популярними затребуваними. Справа не тільки в їх доступній вартості, але ще й у тому, що вони не вимагають занадто великої уваги від мережевого адміністратора, що займається технічною підтримкою мережевих пристроїв.
Якщо ви вирішили купити принт-сервер, то напевно знаєте, навіщо він вам потрібен. Якщо ще думка про покупку не прийшла вам в голову, то ознайомившись з інформацією про його використання, ви зрозумієте, чому він настільки поширений.

Якщо підприємство має локальну малу або середню мережу, то зазвичай воно використовує такий варіант спільного мережевого друку, як звичайний принтер, який підключається до комп`ютера. Головний плюс тут - економічність рішення, а мінусом стане - зниження продуктивності ПК, до якого підключений принтер, при здійсненні останнім роздруківки документів.

Суть в тому, що при роздруківці за допомогою такого принтера, задіються додаткові ресурси підключеного до нього комп`ютера. Особливо це помітно, коли принтер під`єднати до паралельного порту. Через це при великих обсягах мережевої роздруківки, працювати за таким комп`ютером стає практично неможливо. До того ж, щоб домогтися коректного функціонування цього принтера, потрібно затратити багато часу на його налаштування. І в цьому випадку, вирішенням даної проблеми стануть принт-сервери, ціна яких не надто перевищує вартість звичайного принтера, але функціональність - на порядок вище.

Сервери друку являють собою компактні мережеві пристрої, до яких можна підключати кілька принтерів одночасно. Ціна на принт-сервери залежатиме від їх функціональності, кількості підключених принтерів і т.д. Більш докладно з цим питанням ви можете ознайомитися в даному розділі нашого сайту, порівнявши між собою кілька моделей цих пристроїв.

Принт-сервери діляться на два основних типи - внутрішні і зовнішні. Останні можуть працювати з різними принтерами, незалежно від їх бренду, а перші - тільки з тими пристроями, які виготовлені розробником сервера друку. Дуже важливо відразу правильно налаштувати параметри обладнання для коректної його роботи з транспортними протоколами, які у цій мережі.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити принт-сервер будь-якої моделі, яка підійде для вирішення поставлених вами завдань. Асортимент продукції постійно поповнюється і оновлюється, тому зробити свій вибір вам не складе труднощів. Якщо ж у вас виникнуть будь-які питання щодо тієї чи іншої моделі принт-сервера, то отримати на них відповіді ви зможете, звернувшись до наших консультантів по телефону, в режимі он-лайн або будь-яким іншим зручним для себе способом.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 984грн
  • 5995грн
Виробник
Тип підключення
USB порти