Про нас

Хто ми? - Компанія, яка веде активну діяльність в сфері продажів охоронного обладнання та систем відеоспостереження. Ось вже більше 7-ми років ми пропонуємо обладнання у сфері безпеки: відеокамери спостереження, відеореєстратори, домофони, сигналізації, системи контролю доступу та іншу супутню продукцію.

Де ми знаходимося? - Чернівці. Однак придбати обладнання для відеоспостереження або сигналізації можуть жителі будь-яких регіонів. Доставка здійснюється в найкоротші терміни за допомогою кур'єрських служб Нова пошта, Нічний експрес, Інтайм, Автолюкс та інші.

Що продаємо? - Ми пропонуємо охоронне устаткування провідних марок Dahua, Gazer, Arny, Oltec, Slinex, Kocom, Atis, Commax, ZetPro, ILDVR, HikVision, GeoVision, Kenwei, Satel, Crow та ін.

Гарантія? - Гарантія виробника. Від 3 місяців до 5 років. З умовами повернення і обміну товару, Ви можете ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту.

Кому продаємо? - Оптовим клієнтам та інсталяторам, роздрібним мережам, точкам продажу і кінцевим споживачам. Купити відеоспостереження, домофони, сигналізації у нас може практично будь-хто.

З якими регіонами ми співпрацюємо? - З усіма! Доставка проводитися в усі регіони країни. Продаж обладнання, а також їх доставка здійснюється в максимально короткі терміни.

Чому працювати з нами вигідно кожному? - Низькі ціни, широкий асортимент, відповідальність, чітко сформульована гарантійна політика, швидкі терміни поставки товару. Основна наша мета - взаємовигідність умов. Саме тому, купуючи у нас товари, Ви отримуєте оптимальність умов, що поєднується з високою надійністю.

А чи можна нам вірити? - Потрібно. "Чесно працювати - вигідно!" Ми завжди дотримувалися цього принципу, і надалі будемо дотримуватися. Відеокамери, відеореєстратори, цифрові відеокамери, домофони, і інше обладнання пропоноване нашою компанією, володіє не тільки вигідною вартістю, але і високою якістю. Останнє твердження підтверджується як тривалим терміном успішного ведення бізнесу, так і чітко-оформленими умовами повернення / обміну.

Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні