Програми для контроля доступу

20 грн
КОД: 79076
Доступний
Тип: Програма
3800 грн
КОД: 74597
Доступний
Тип: Програма,
Клієнтських ліцензій: 1
7602 грн
КОД: 74598
Доступний
Тип: Програма,
Клієнтських ліцензій: 2
19000 грн
КОД: 74599
Доступний
Тип: Програма,
Клієнтських ліцензій: 5
2415 грн
КОД: 84662
Доступний
Тип: Програмний модуль
3763 грн
КОД: 84663
Доступний
Тип: Програмний модуль
1642 грн
КОД: 84664
Доступний
Тип: Програмний модуль
7055 грн
КОД: 84665
Доступний
Тип: Програмний модуль
758 грн
КОД: 84666
Доступний
Тип: Програмний модуль
1159 грн
КОД: 84667
Доступний
Тип: Програмний модуль
518 грн
КОД: 84668
Доступний
Тип: Програмний модуль
2171 грн
КОД: 84669
Доступний
Тип: Програмний модуль

Програми і SDK для СКУД

Система безпеки являє собою дуже складний комплекс, який складається з багатьох елементів. Контроль доступу є дуже важливим, і його реалізація відбувається за допомогою різних аксесуарів, адаптерів, ідентифікаторів, програм і SDK. Останні складові системи безпеки використовуються для прискорення і полегшення інтеграції мережевих контролерів з уже існуючими або ж новостворюваними комплексами. Наприклад, можна їх застосовувати для контролю доступу або для обліку робочого часу.

Основою програми для СКУД і SDK є DLL бібліотека і драйвер-програма зв`язку. Вони дозволяють проводити обмін інформацією з уже вище перерахованими контролерами по мережі. Програміст-розробник при використанні даних пристроїв може відразу ж займатися створенням цільового ПО, не втрачаючи час на те, щоб вивчити протоколи обміну або ж готувати власні програми зв`язку.

Тексти програм, які є у робочого демонстраційного прикладу програми, що використовує даний SDK (входить в комплект), дають можливість з максимальною швидкістю освоїти роботу і технологію управління мережами контролерів, їх роботою. Також надається можливість отримувати весь необхідний вміст пам`яті подій.

Асортимент програм і SDK для систем контролю доступом

На сторінках нашого сайту Magazun.com представлений найширший асортимент продукції, яка використовується для систем охоронно-пожежної безпеки.

У нас можна придбати:

  • ПО Guard Light,
  • ПОGuard Saas,
  • ПО Actima,
  • ПО Авангард,
  • та інші програми для СКУД.

Купити програми для контролю доступу - значить, захистити себе і своє житло від проникнення зловмисників. Вся документація на обладнання представлена російською та англійською мовами, а демонстраційні програми мають вихідні коди. Також скориставшись послугами нашого магазину, ви можете замовити програми і SDK он-лайн з будь-якого міста України. Ми відправляємо товари в Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів і всі інші міста і селища країни. Це дозволить вам значно скоротити тимчасові витрати на пошук необхідного обладнання, і до того ж вибирати потрібний товар можна за умови зручного розташування в домашньому кріслі. Можна ознайомитися з цінами та відгуками на програми і SDK у відповідних розділах, використовуючи їх в якості отримання додаткової інформації.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 20грн
  • 19000грн
Виробник
К-ть співробітників на прохід
К-ть точок проходу
Клієнтських ліцензій
Тип