Програмне забезпечення для POS

У цій категорії немає товарів

Для чого необхідно програмне забезпечення для POS терміналів?

Сьогодні складно уявити продаж товарів в магазині, кафе чи ресторані без автоматичного обліку цих же товарів. Оновлення запасів після продажу, додавання націнки, ведення обліку з передачею інформації в фіскальні органи або банальне створення чеків - це завдання POS терміналів. Те що раніше робилося вручну, сьогодні можна запрограмувати і автоматизувати. Ось тут і виникає необхідність в програмному забезпеченні для POS терміналів.

Що може ПО для POS?

Почати можна з того, що гарне програмне забезпечення для POS терміналу спростить і автоматизує багато бізнес-процесів. Але ви скажете що у всіх унікальна ситуація і різні потреби! Це вірно, тому ПО для POS підганяється під ваші вимоги, наприклад можна прописати такі завдання:

  • відкривати і закривати зміну в певний час;
  • проводити інкасацію;
  • налаштувати індивідуальну систему знижок (на вигляд товару, його кількість або суму. Навіть на час покупки);
  • можливість роботи через мережу або в автономному режимі;
  • підключення різного устаткування (сканера штрих-коду, фіскальний реєстратор, програмовані клавіатури, робота електронними вагами, принтерами етикеток і чеків, різними видами POS-моніторів)
  • пошук товару за різними параметрами;
  • Детальна інформація про товари;
  • і т.д.

Як бачимо, за допомогою програмного забезпечення для POS можна налаштувати систему торгівлі під себе, отримуючи при цьому автоматизований і налаштований процес продажу товарів.

Як купити програмне забезпечення для POS?

Купувати ПО для торгових систем необхідно в перевірених і спеціалізованих магазинах, яким Magazun і є.

Купити програмне забезпечення для POS систем можна з будь-якого міста України: Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Сум, Чернівців, Львова і тд. Доставка здійснюється будь-яким зручним для вас перевізником, наприклад Новою Поштою, Интаймом, Делівері, Укрпоштою і тд.

Для правильного вибору необхідного вам ПО, радимо звернутися до наших менеджерів-консультантів, котори допоможуть підібрати вам необхідний софт під ваші вимоги. Зробити це можна зателефонувавши за зручним вам телефону: (067) 370-44-11, (050) 370-44-11, (063) 370-44-11.

На всю продукцію діє гарантія виробника і можливість повернення протягом 14 днів з моменту покупки, при дотриманні всіх правил цього ж повернення.

Спасибі, що вибрали Magazun!