Протикрадіжні дзеркала

У цій категорії немає товарів

Купити протикрадіжні дзеркала

Противокражные зеркала з`явилися на ринку антикражних систем порівняно недавно. Однак за невеликий проміжок часу вони встигли завоювати велику популярність, і сьогодні користуються високим попитом.

Інша назва - сферичні дзеркала - такі «пристрої» отримали через свою випуклої форми. Область їх застосування досить широка. Дуже сподобалися такі дзеркала водіям. Після установки авто дзеркал сферичної форми вони відзначають поліпшення огляду і мінімальність «мертвих зон». Чи варто говорити, що ризик виникнення ДТП знижується в кілька разів?

Однак не лише автомобілісти полюбили сферичні дзеркала. Їх переваги зацікавили також тих, в чиєму відомстві знаходяться торгові точки та інші об`єкти з великим скупченням людей. Опукле дзеркало допомагає збільшити безпеку об`єктів, а також запобігти крадіжці товарів та інші неправомірні інциденти.

Протикражні дзеркала і їх переважні особливості:

Опуклі дзеркала мають безліч переваг, за які й цінуються там, де необхідно збільшувати рівень безпеки. Насамперед зазначимо, що такі дзеркала не покриваються паровим конденсатом, його поверхня завжди залишається не затуманеною, навіть в умовах підвищеної вологості. Цього вдалося досягти завдяки низькій теплоємності матеріалу, а також оснащенню додатковим огрівальним обладнанням.

По-друге, ці дзеркала мають високий ступінь міцності і довговічності. Їх кріплення надійні і міцні. При цьому повертати дзеркало в потрібну сторону, встановлювати його під необхідним кутом - дуже просто завдяки спеціальному кронштейну.

Відмінно пристосовані до вуличних умов, сферичні дзеркала можуть бути встановлені як в приміщенні, так і поза його межами. Надійний захист від корозійних процесів, механічних пошкоджень, дії ультрафіолетових променів - це одні з основних переваг цих виробів. Настільки високих показників вдалося досягти завдяки спеціальному покриттю, яке покращує їх фізичні властивості. Зверніть увагу - щоб розбити таке дзеркало потрібно докласти просто титанічних зусиль, і то не факт, що воно все-таки розсиплеться на осколки.

Якщо охарактеризувати протикражні дзеркала в цілому, то можна сказати, що їх популярність стала настільки високої завдяки широкому асортименту, представленого на ринку, доступності ціни, простоті установки і зручності експлуатації. Якщо ви хочете підвищити безпеку свого автомобіля, магазину, офісу або будь-якого іншого об`єкта, просто замовте в нашому інтернет-магазині ці дзеркала. Виникли труднощі з вибором? Звертайтеся негайно до наших менеджерів, вони допоможуть вам у вирішення будь-яких труднощів.