Пульти управління OSD меню

141 грн
КОД: 42055
Закінчується
Тип підключення: гнізда BNC
360 грн
КОД: 61811
Доступний
Тип управління: біля камери,
Тип підключення: гнізда BNC
75 грн
КОД: 61492
Доступний
Тип управління: біля камери,
Тип підключення: до модуля камери
75 грн
КОД: 54455
Доступний
Тип управління: біля камери,
Тип підключення: до модуля камери

Пульти для OSD меню камер

Пульти дистанційного управління - одне з кращих винаходів людства. Ці електронні пристрої використовуються для віддаленого управління іншими пристроями, що знаходяться на певній відстані від них. Найчастіше пульти ДУ виконані в автономному варіанті, рідше - їх виготовляють у варіанті не автономному, тобто провідному. Конструкція такого пульта зазвичай дуже проста - невелика коробочка, всередині якої знаходиться електронна схема, а зовні кнопки управління. Для автономних пультів передбачено відділ для розміщення джерела автономного живлення - батарейки, акумулятора.

OSD пульт управління - це пристрій, для управління камерами відео спостереження. Також пульти ДУ можуть використовуватися для управління іншими мобільними об`єктами і механізмами, великих і малих розмірів. Знайшли вони своє застосування і в галузі управління різними процесами, системами. Особливо затребувані дистанційні пульти в галузі управління технікою підвищеної небезпеки.

Управління OSD меню значно спрощує процес експлуатації будь-якого пристрою, як виробничого, так і побутового призначення. Пульти ДУ увійшли в наше повсякденне життя настільки щільно, що багато хто вже забув, як це управляти електронікою без цієї невеликої «коробочки». OSD пульти для камер - пульти телеметрії і телемеханіки - використовуються також і для управління відео реєстраторами. Сучасні моделі оснащуються 3D-джойстиками, що дозволяють зробити контроль ще більш ефективним, оскільки дозволяють швидко реагувати на будь-які дії або процеси.

OSD пульт управління переважає управлінню клавіатурою або мишею в плані зручності та ефективності. Ви й самі це зрозумієте, як тільки спробуєте використовувати і той, і інший пристрій. І ми впевнені - ваш вибір буде явно не на користь останніх. Вбудований дисплей дозволяє виконувати управління OSD меню, відображаючи всю необхідну інформацію. З його допомогою можна програмувати інші пристрої, запускати процес авто сканування, задавати точки позиціонування відеокамер PTZ-типу. OSD пульти для камер підключаються до них за допомогою порту RS-232 або RS-485, і можуть мати фіксований або перемикається набір команд, а також мати можливість навчання набору команд. Вибрати той з них, який вам найбільше підходить, ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині, широкий асортимент якого задовольнить навіть найвибагливішого покупця.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 75грн
  • 360грн
Виробник
Тип підключення
Тип управління