Раділ рації

1839 грн 1898 грн Ви економите: 59 грн
КОД: 39056
Доступний
Кількість каналів: 8,
Дальність зв`язку: до 8 км,
Протиударність: ні

Купити рацію

- це пристосування, які розроблені для передачі інформації перебуваючи на значній відстані. Для того щоб вибрати рацію, яка відповідатиме всім вашим запитам і побажанням, вам необхідно ознайомитися з деякими параметрами даного приладу.

Видова категорія рацій

Сьогодні всі рації можна розділити на два класи: професійні моделі та аматорські.

Для того щоб придбати професійні моделі, вам необхідна наявність спеціального дозволу на їх використання. Застосовувати професійні рації ви можете в тому випадку, якщо у приладу є реєстрація та сертифікат. Потужність таких пристроїв можна регулювати. На використання максимальної потужності також потрібен дозвіл.

Що стосується аматорських рацій, то їх можна експлуатувати без всяких дозволів на використання. Вони мають дозволену потужність 0,5 ват і діють у спеціально відведених для них діапазонах PMR і LPD.

Призначення рацій

Перш ніж замовити рацію, необхідно визначитися, в яких цілях ви будете її використовувати. Якщо ви хочете застосовувати її на дачі або на рибалці, то ідеальним рішенням стане аматорська модель, яка дозволить вам змінювати налаштування самостійно.

Якщо ж вам необхідно придбати рації для охоронної діяльності або будівельно-монтажної, то тоді кращим вибором стане професійна модель. Дані пристрої мають максимальний захист від пилу і вологи, до того ж володіють високими експлуатаційними характеристиками і широким діапазоном частот.

Для водіїв найкраще використовувати портативні рації, діапазон яких становить 27 МГц. Для того щоб збільшити радіус дії приладу, вам знадобитися автомобільна антена.

Якщо ви любите пополювати чи просто прогулятися лісом, то вам підійде модель, що має діапазон VHF.

Експлуатаційні умови рації

Коли ви обираєте рацію необхідно сконцентруватися на експлуатаційних умовах пристрою. Від цього буде залежати дальність його дії, а також діапазон частот. Якщо відстань обмежується в межах міста, то найкраще купувати рацію з UHF діапазоном. Якщо рація буде використовуватися в пересіченій місцевості, тоді підійде модель з діапазоном LB і VHF. Якщо місце розташування постійно змінюється, то ідеальним рішенням буде 2-х, 3-х діапазонні портативні прилади.

Наш інтернет-магазин пропонує вам рації Моторола, які користуються величезним попитом у сучасних користувачів. Ще ви зможете знайти в цьому розділі пристрої і від інших брендів, які також будуть відрізнятися хорошими параметрами та якісними експлуатаційними характеристиками. Вам потрібна консультація з питання вибору марки, моделі рації? Звертайтеся до наших менеджерів вони завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань, що стосуються придбаних товарів!

Фильтры товаров
Виробник
Призначення
Дальність зв`язку
Кількість каналів
Дисплей
Протиударність
VOX