Витратні матеріали для принтерів

У цій категорії немає товарів

Витратні матеріали для оргтехніки

Витратні матеріали для оргтехніки в нашому інтернет-магазині представлені в широкому асортименті. У нас є все, що вам необхідно для забезпечення безперебійної роботи всіх пристроїв друку, якими користуються працівники вашого офісу. Робіть своє замовлення прямо зараз - весь товар, представлений в каталозі, в наявності!

Що таке витратні матеріали

Витратні матеріали (витратні) - предмети, які необхідні для підтримки функціональності оргтехніки (копіювальних апаратів, БФП, факсів, принтерів). Вони відрізняються не тільки за призначенням, але також за розмірами, цінами.

Серед найбільш популярних витратних матеріалів можна виділити:

  • картриджі (для різних типів принтерів);
  • папір для друку (високої щільності, звичайний, термо);
  • чорнило (в пляшках, порційно в шприцах);
  • тонери (фарбувальні порошки різного кольору);
  • картриджі-тонери (знімні блоки вже заправлені тонером потрібного кольору і мають спеціальний фотобарабан);
  • СНПЧ (комплекти для безперебійного постачання принтерів і БФП фарбою);
  • готові комплекти для обслуговування, що дозволяють швидко вирішувати проблему виходу з ладу того чи іншого компонента офісної оргтехніки.

Витратні матеріали та їх значення для вашого бізнесу

Сьогодні жоден офіс не може обійтися без оргтехніки, а вона в свою чергу без витратних матеріалів. Навіть найдешевші пристрої друку вимагають регулярної заміни картриджів, доливання фарби, поповнення запасу паперу. Таким чином, можна зробити висновок, що ефективне ведення бізнесу буде неможливим без витратних матеріалів, що забезпечують безперебійність роботи офісних пристроїв. А для цього потрібно зовсім небагато - вчасно замовити витратні матеріали для оргтехніки.

Подбати про це можна ще в момент покупки техніки, проте більшість витратних матеріалів мають один мінус - обмежений термін придатності. У більшій частині це ставиться до чорнила і тонера, які можуть просто висохнути з плином часу. Таким чином, великою кількістю витратних матеріалів запастися неможливо, а це означає, що в певний момент доведеться замовляти нові.

Ціна витратних матеріалів не надто висока сама по собі, тому економити на них - немає сенсу. Але і купувати "взапас" також не потрібно з вищезгаданих причин. У нас ви завжди можете придбати розхідники тоді, коли вони вам дійсно будуть необхідні, оскільки на нашому складі завжди є "свіжий" запас необхідних вам матеріалів. Це дозволить вам завжди придбати витратні матеріали в потрібній кількості в той момент, коли вони вам потрібні.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо вибору витратних матеріалів для офісної техніки, ви завжди можете звернутися до наших консультантів. Маючи великий досвід роботи, вони нададуть вам допомогу у вирішенні будь-якого хвилюючого вас питання, що стосується вибору витратних матеріалів для офісної техніки. Також ви можете отримати консультацію щодо нюансів замовлення, оплати, доставки придбаного товару у ваше місто.